Reklama

Scott přichází na trh s kolekcí reflexních treter Comp Boa Reflective

Hodně zajímavý produkt přichází z dílny švýcarského Scottu….

Reklama

Vidět a být viděn. Pravidlo, které je nutností pro bezpečný pohyb v provozu. Rok od roku narůstá počet cyklistů, pohybujících se za šera nebo tmy po silnicích, ať už se vrací na kole z práce nebo vyjížďky v lese, podobně zhoršená viditelnost je třeba i při brzké ranní cestě do práce. Firmy na to reagují nabídkou produktů, které mají viditelnost cyklistů zvýšit, ať už jde o výrazné reflexní prvky na oblečení, drobných doplňcích i samotném kole.

Některé značky jdou o krok dál, na trhu jsou například celoreflexní  bundy, kraťasy, které se rozsvítí při ozáření reflektory aut. S hodně zajímavou novinkou přichází  švýcarský Scott, který nabízí reflexní kolekci treter, na silnici i do terénu. Moto značky a prezentace speciální kolekce je: „Bezpečná jízda od soumraku do úsvitu“.

Scott MTB Comp Boa Reflective Lady začínají od vel. 36

V nabídce jsou modely do terénu na silnici, konkrétně Scott MTB Comp BOA a Scott Road Comp Boa, a to v dámské i pánské verzi. Tretry vychází z úspěšných modelů Comp Boa, ale dostaly zcela jiný svršek právě s reflexní úpravou. Stahování systémem Boa v kombinaci s jedním páskem se dokonale přizpůsobí tvaru chodidla. Index tuhosti obou treter, silniční i bikové je 6, materiál podešve je kompozit. Nechybí tu samozřejmě anatomicky předtvarovaná vložka ErgoLogic, která se přizpůsobí přesně tvaru vašeho chodidla, zároveň nabídne potřebnou oporu.

Scott Road Comp Boa Reflective Lady

V České republice jsou oba dva modely treter v prodeji už během letošního podzimu, nabídka je od nejmenších velikostí č. 36 až po vel. 42. Ceny jsou velmi příznivé, za silniční model Road Comp Boa Reflective a MTB Comp Boa Reflective za 3.190 Kč.

 Informace o dostupnosti najdete na stránkách dovozce  www.scott-sports.com/cz

 

Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková