Do práce na kole – letos nově s emisní kalkulačkou

Blíží se pátý ročník ročník soutěže Do práce na kole. Je čas přihlásit i Vaši firmu. Letos pořadatelé připravují parádní novinky. Jaké budou ?

Chystá se emisní kalkulačka, plánovač cyklotras ve městě a hodně se bude nejen mluvit o módě na kole ve městě. Zapojit se můžete s kolegy v 25 městech celé republiky.

Největší novinky letošního ročníku

Pražští soutěžící si kromě emisní kalkulačky budou moci vyzkoušet také novou aplikaci pro chytré telefony, která ve vteřině dokáže nejen nalézt nejvhodnější cyklotrasu, ale do soutěžního systému automaticky zaznamená najeté jízdy a kilometry. Mottem nastávající kampaně je „Do práce na kole ve vší parádě“. Vedle toho, že kolo je ekologické a praktické, může být i stylové. Upnutý cyklodres totiž zdaleka není nutnou proprietou městského cyklisty. Na kole je přece možné vyrazit v jakémkoli oblečení, včetně obleku či šatů a bot s podpatky a  vypadat elegantně. „Z tohoto důvodu jsme oslovili mnohé české designéry, kteří se ve své tvorbě věnují i cyklooblečení a cyklodoplňkům, a ti věnovali do soutěže některé ze svých parádních kousků,” prozrazuje Iva Nevečeřalová, koordinátorka lokálních partnerů. K vidění budou např. cyklo designové modely značky Segrasegra a batohy od Braasi, o které se bude i letos soutěžit.

Do práce na kole - vyhlaseni 2014

Jak se přihlásit?

Zajistit si účast je jednoduché: stačí s kolegy sestavit 2–5členný tým a zaregistrovat se do konce dubna na stránce www.dopracenakole.net.
Zapsat se do soutěže bude možné již od 12. března. Vyplatí se to udělat co nejdřív, jelikož do konce března je startovné o víc než 20 % levnější, navíc prvních 200 registrovaných dostane ve startovním balíčku kromě trička ještě speciální sportovní sluchátka. Kromě mnoha zajímavých cen, které lze vyhrát, získá každý účastník soutěže tradičně kvalitní designové triko z bio bavlny.

Více informací o soutěži, registraci, kategoriích a doprovodných akcí se dozvíte na www.dopracenakole.net.

Autor: Kat

 

Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková