Cyklopočítač a navigace Mio Cyclo ™ 200 na Eurobike

Patříte mezi ty, co rádi svůj výkon měří a sledují, eventuelně počítají spálené kalorie ? Společnost MiTAC Europe představil na Eurobiku jeden ze svých nových modelů: Mio Cyclo ™ 200.- ideálního společníka pro rekreační cyklisty…

Tato novinka řady Mio Cyclo je navigace a cyklopočítač na kolo s jednoduchým ovládáním pro každého. S předinstalovanými mapami silnic a cyklotras můžete ihned začít plánovat trasy se snadným uživatelsky příjemným menu na velkém 3,5 palcovém displeji nebo si spočítat spálené kalorie.

Harold Cobben, obchodní ředitel B2C u MiTAC Europe, říká: “Nová Cyklo 200 doplňuje naši nabídku Cyclo. Průzkum trhu ukazuje, že pří jízdě na kole je ideální spolupracovat s jednonuchým zařízením, které je uživatelsky přívětivé, má spolehlivou navigaci a pomůže cyklistovi dostat se z místa A do mista B. Mnoho cyklistů nepotřebuje plně vybavenou cyklonavigaci; oni prostě chtějí věřit GPS nařízení, a pohodlně se dostat zpět domů nebo si na trase našli body zájmů, s ohledem na typ jejich jízdního kola. Cyklo 200 splňuje tyto požadavky, a je dokonalým společníkem.”
Cobben pokračuje“Tato navigace splňuje potřeby všech rekreačních cyklistů. Pro aktivní cyklisty, kteří pomocí cyclonavigaci sledují svojí výkonnost, porovnávají si výsledky trenningu nabízíme vyšší řadu Cyclo 315 a 505. Pro rekreační cyklisty, ktreří chtějí využívat plně funkčního zařízení jsou vhodné modely 310 a 500. Nyní, díky Mio Cyclo  ™ 200, je v našem portfoliu model pro ty, kteří chtějí jednoduchou a kvalitní navigaci za rozumné peníze. “

S Mio Cyclo 200 vždy bezpečně
Podrobná navigace vás plynule navede a před každým pokynem vydá zřetelný zvukový signál. Mio Cyclo™ 200 s velkou antireflexní 3,5” dotykovou obrazovkou, s jednoduchou strukturou nabídky a s přehlednými tlačítky obrazovky zajištuje opravdu snadné používání.

Odolné voděodolné tělo (IPXS) umožňuje cyklistiku v jakémkoliv počasí, na slunci i v dešti. A díky dlouhé výdrži akumulátoru (10 hodin) se můžete vydávat na delší trasy, aniž byste se museli obávat, že nenajdete cestu zpět.

 

Bohatý software aneb co vše Mio 200 umí ?
Mio Cyclo™ 200 měří cas, rychlost, vzdálenost, nadmořskou výšku, spálené kalorie a další hodnoty. Pomocí aplikace Předinstalované body zájmu (POI), jako jsou prodejny cyklistického vybavení, restaurace a pohotovostní služby, vám vždy umožní snadno najít občerstvení nebo si koupit novou pneumatiku.

Užijte si stahování vlastních tras
Pomocí aplikace MioShare™ pro stolní počítače můžete ukládat data, spravovat záznamy o projetých trasách a dělit se o své zážitky s přáteli. Tento jednoduchý nástroj vám umožňuje stahovat trasy a vydávat se na cesty do nových míst, které ostatní považují za zajímavé. Aplikace zároveň slouží jako komplexní centrum pro správu vašeho zařízení a stahování aktualizací map či nejnovějších informací o produktech.

Mio Cyclo™ 200 je ideální řešení pro každého, kdo rád jezdí na kole, kdo vyžaduje opravdu jednoduché ovládání a hledá skvělý poměr mezi kvalitou a cenou. Pořídit si tento model můžete již od 4990,- Kč.

 

 

MiTAC International Corp.byla založena v roce 1982 a zahájila svou činnost v Science Park Hsinchu (HCSP), na Tchaj-wanu. Od této chvíle se MiTAC vyvinula do mezinárodní organizace, která nabízí služby v následujících oblastech: výroba elektronických systémů (ESM), integrované řízení na vývoj a výrobu (JDM), výrobní zařízení pro externí firmy (ODM) a výroba zařízení pro privátní značkou (OEM & OPM). MiTAC má také ve svém portfoliu známé světové značky jako je Mio, Magellan, Navman a Tyan, je také distributorem zařízení GPS, a serverů po celém světě. Společnost mimo jiné vytváří řešení a produkty pro technologii, “cloud”. Zastoupení společnosti MiTAC je prakticky po celém světě, a společnost v současné době zaměstnává 9 000 zaměstnanců. MiTAC má bohaté zkušenosti a umožňuje dodávání produktů a služeb, přesně přizpůsobené potřebám svých zákazníků.
Více informací o společnosti a jejích produktech: http://eu.mio.com/cs_cz/

Autor: TZ

 

 

Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková