Reklama

FOTO a VIDEO pozvánka na víkendový FOR BIKES

Několik tipů, proč se vyplatí vyrazit o víkendu na For Bikes…

Reklama

Před námi víkend, počasí vybízí na dlouhou jízdu v lese nebo na silnici, ale přeci jen….najít si čas na návštěvu veletrhu FOR BIKES stojí za to.  Vždyť jde o největší cyklistický veletrh ve střední Evropě, na ploše pěti hal výstaviště PVA EXPO v Praze Letňanech na vás čeká spousta zajímavostí, a rozhodně to nejsou jen kola. Bezpochyby oko každé dámy potěší pestrá nabídka cyklistického oblečení, kdy si některé novinky letošní sezóny může zakoupit na místě. 

Samozřejmě, že veletrh je o kolech, ale počítá se s tím, že se nebudete chtít jen dívat, takže nechybí test centrum (např. u stánku Kellys Bikeranche, hala 5) i parádní dráha s překážkami (ČEMBA, hala 5). Těžko postihnout vše zajímavé, tady alespoň malá ochutnávka toho, co jsme dnes při návštěvě For Bikes zachytily a proč se vám vyplatí v sobotu nebo v neděli do pražských Letňan vyrazit.

ProjectOne je služba, kterou už několik let nabízí značka TREK svým zákazníkům. Chcete originální design kola ve své nejoblíbenější barevné kombinaci? Stačí vybrat. U stánku TREK (hala 2) je k vidění nejen výběr z letošní kolekce, včetně modelů, které znáte z našeho testování (např. FUEL EX8), ale také „naživo“ vzorník barev pro ProjectOne. Oči přechází a fantazie pracuje….

LIV nemůže chybět v našem hledáčku, tentokrát posílá mezi své příznivkyně vábničku na trailové ježdění. K nekompromisně „vytuněnému“ kolu LIV Hail patří i freeridové oblečení i doplňky. Líbí se vám čistá kombinace barev, bílo-fialové, pro LIV tak typické? Něha z vás bude zářit až do té doby, než se pustíte do drsného terénu.

Široká údolí v idylickém horském světě, jedinečná příroda Alp a profesionální péče poskytovaná přátelskými hostiteli – to Vás čeká ve Flachau v regionu Salcbursko! Vše od Vašeho příjezdu až po outdoorové zážitky a zážitky na horském kole bude výjimečné. Více informací se dozvíte v hale číslo dvě, u turistického spolku Flachau Tourismus.

A máme tu dvě krátká videa. Česká značka AUTHOR má pěknou, prostornou expozici, kde si můžete každé kolo detailně prohlédnout. Prezentuje zde svůj nový koncept prodeje dražších kol-DIRECT Projekt, který přinese zvýšený komfort pro zákazníky. Najdete tu i celou řadu dámských modelů ASL, naproti tomu třeba tip, jak vybavit kolo, když se chystáte vyrazit na dovolenou „na těžko“. To stojí za to! Zastavte se v hale 2.

 

Lahůdka na závěr, tentokrát ze světa cyklistických hadříků. Úplnou novinkou na trhu je italská značka Rosti (Lom Trading, hala2). Itálie a cyklistika – to je dokonalé spojení. Rukopis designéra kompletů Rosti je osobitý, kreativní a rozhodně nepřehlédnutelný. Nejde jen o barvy, ale originální motivy silničních kolekcí jsou vskutku hodně povedené. Určitě se téhle novince budeme na našem webu věnovat a některému silničnímu setu se podíváme blíže na zoubek.

Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková