Reklama

15.12. Adventní kalendář hrací pole

Dnes soutěžíme o něco nám blízké a s láskou dělané.

Reklama

SOUTĚŽ UKONČENA
VÝHERKYNÍ SE STÁVÁ: Hana Vejrostková z Lukovan
Gratulujeme!

Dnes soutěžíme o pár praktických věcí z kolekce v designu DNK.  Určitě udělají dobrou službu a snad i radost někomu z Vás, kdo čtete náš on-line magazín. A nemusí to být jen Dáma na kole!

 

Soutěžní otázka je naprosto jednoduchá:  Jaké články máte od nás rádi a proč? Můžete jmenovat i jeden konkrétní nebo rubriku.

Odpovědi posílejte na email damynakole@gmail.com a nezapomeňte napsat adresu, kam dárek poputuje a jakou barvu blatníčku byste rádi.

Praktický batůžek je z dílny české značky Merch 53, která se specializuje na výrobu sportovního oblečení a doplňků.  Na bag je použity pevný, prací materiál-keprt, podklad je světle šedý. Rozměr batůžku je 42 cm x 35 cm. 

Blatníčky a jejich užitečnost není třeba příliš dlouho popisovat. Naše DNK jsem nechaly vyrobit jak v přední, tak i v zadní variantě. Jejich velkou výhodou je, že se snadno připevní, jen s pomocí stahovacího pásku (zadní lze i bez).

Třetí dárek od nás jsou ponožky s logem DNK, které pro nás vyrobila značka Eleven. Jde o klasické cyklistické ponožky, výška je lehce nad kotník. Z praxe máme postřeh, že i po blátivé vyjížďce se opět vyperou do bíla. To ale samozřejmě není jen o materiálu, z kterého ponožky jsou…

Cena DNK balíčku: bag 270 Kč, blatníčky 250+250 Kč, ponožky 130 Kč

Kdo nevyhraje a chtěl by nakoupit, najde zde

Katka Polívková
Reklama