Reklama

16.12. Adventní kalendář hrací pole

Dnes si opět zasoutěžíme se značkou Kellys

Reklama

SOUTĚŽ UKONČENA.
VÝHERKYNÍ SE STÁVÁ: Jitka Komárková z Prahy

Dnes soutěžíme o naprostou nezbytnost každého cyklisty. Určitě i vy, naši věrní čtenáři a soutěžící, berete nošení přilby na kolo jako automatickou záležitost. Současný trh nabízí helmy lehké, dostatečně odvětrané a skutečně cenově dostupné. Takže veškeré výmluvy, proč někdo helmu nenosí, jsou liché. Tímto úvodem už jsme prozradily, co se skrývá za dárek pro dnešní den.   

Soutěžní otázka bude cílená na nabídku našeho partnera Adventního kalendáře, značku Kellys. A zároveň vyzkoušíme vaši paměť i pečlivost, s jakou naše testy na webu DNK čtete.

Jakou/jaké další přilby (kromě výherního modelu Jeseter) od značky Kellys jsme na webu damynakole.cz představily?

Odpovědi posílejte na email damynakole@gmail.com a nezapomeňte napsat adresu, kam dárek poputuje.

Přilba Kellys Jester v dámském designu je vyrobena in-mold technologií, má 13 ventilačních otvorů, na přední části jsou tři z nich chráněny síťkou proti hmyzu. Černý lesk, taková je základní barva této mtb přilby, kterou oživuje integrovaný štítek v zářivě růžové barvě a několik podobně odstínovaných proužků.

Velikost je universální, v rozpětí 52-57 cm, k bezpečnému a přesně vyladěnému utažení poslouží nový stahovací systém Head lock. Přilba Jester váží velmi příjemných 250 gramů.


Cena: 899 Kč
www.kellysbike.com

Katka Polívková
Reklama