Electra Cafe GO! Jak se líbí vítěz “Kolo roku 2019” své kategorie?

Dostaly jsme možnost shlédnout unikátní kousek mezi krosovými a městskými koly. Je krásný! Je pro pány, ale to není limitující….

 

Minulý týden představila společnost Schindler v pražské prodejně Mojekolo.cz jeden exemplář unikátního stroje značky Electra-Café Moto GO! Jde o pánské elektrokolo, které se stalo čerstvě výhercem ankety Kolo roku 2019 v kategorii Krosová a městská kola.

Zajímavostí je, že v limitované sérii jich bude vyrobenou pouze 600 kusů, přičemž pro celou Evropu je vyhrazena pouze jedna třetina produkce. V České republice jsou v tuto chvíli pouze tři stroje.

Svým uživatelům nabídne Electra – Café GO! silný, ale zároveň tichý motor značky Bosh Perfomance Line+ (250 W). Integrovaná baterie Bosch PowerTube (500 Wh) je schovaná v rámu a výrobce slibuje dojezd až 130 km. O dokonalé pohodlí za jízdy se stará patentovaná technologie Flat Foot a komfortní sedlo Brooks.

 

Hliníkový cruiser je vyzdoben mnoha zajímavými i funkčními detaily, ať už jde o vepředu i vzadu integrovaná světla nebo koženou brašničku v retro designu, která je součástí výbavy.

Electra Café-GO! Se dělá v jedné univerzální velikosti, v decentním barevném provedení. Cena za tento luxusní kousek je necelých 105 tisíc.  

Více o tomto stroji a také dalších (i dámských) modelech najdete na webu www.electra-bike.cz

Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková