Kolofix hledá nové kolegy do svého týmu

Projekt Kolofix rozšiřuje své služby i do dalších měst…


Projekt Kolofix se rozšiřuje své služby vedle Prahy i do dalších měst. “Máme obsazená už téměř všechna místa, chybí už jen částečně doobsadit pobočky České Budějovice, Karlovy Vary, Plzeň a Hradec Králové,” říká Pavel, který nabídl práci mnoha lidem a také dál nabízí.  

“Hledáme šikovné kluky, kteří se chtějí profesně posouvat a zlepšovat. Ani nám nezáleží na tom, aby měli dotyční zkušenosti s cyklistikou, jde nám hlavně o to, aby byli zruční a opravdu chtěli pracovat a učit se. My jim předáme naše zkušenosti, know-how, super vybavení dílny, a co je nejdůležitější – zajištění veškeré administrace. Každý se bude věnovat jen a jen servisu kol, žádné papírování, žádný prodej kol,” láká do svých řad Čábelický. 

“Zároveň hledáme dvě nové kolegyně na centrálu do Prahy a to na pozici asistentky pro komunikaci s klienty, kde je možnost i částečného pracovního úvazku. Hlavní náplní práce je komunikace s klienty, plánování termínů servisu, vyřizování elektronické komunikace,” informuje Čábelický. 

V případě vážného zájmu kontaktujte e-mailem přímo Pavla Čábelického: pavel.cabelicky@cabtech.cz

Co je KOLOFIX? První plně funkční servisní aplikací pro mobilní telefony, která se přizpůsobuje potřebám zákazníka jak komfortem objednávání, tak volbou typu servisu-přímo u zákazníka, s odvozem kola do servisu nebo standardní formou, kdy si zákazník dojede v předem domluvený termín do servisu sám.

Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková