16.12. – DNK Adventní kalendář

Soutěžíme!!!

SOUTĚŽ UKONČENA! A vítězem se František Hofírek 🙂
Tomu gratulujeme a všem děkujeme za odpovědi!

Dnes soutěžíme díky společnosti CYKLOMAX o sportovní batoh MAX1 Rockbag, jehož součástí je i dvoulitrový vodní rezervoár.

Objem batohu MAX 1 Rockbag je 12 litrů a disponuje jednou hlavní kapsou + další větší kapsou vpředu, která je vybavena dalšími přihrádkami. A navrch jsou tu ještě dvě boční kapsičky na klíče či nářadí.

Dohromady tak získáte už slušný prostor, který pojme vaše cyklistické vybavení. Výrobce dokonce uvádí, že se vám do batohu vejde i notebook či tablet, to v případě, že se batoh stane vaším doplňkem na cesty do práce.

Batoh MAX1 Rockbag má dvě hlavní kapsy propojené síťovým panelem, který při povolení popruhu vytvoří prostor pro uložení přilby.  

Součástí batohu je dobře viditelná pláštěnka s fixací v horní části batohu, díky které pláštěnka nesjíždí.

 

Společnost CYKLOMAX má ve svém portfoliu řadu cyklistických značek, včetně kol a elektrokol Rock Machine. A jak už je v cyklistickém světě zvykem, kola s logem RM sedlá řada zajímavých osobností, např. Michal Prokop, Vojta Bláha…a také jedna slečna, která to na kole opravdu, ale opravdu hodně umí. 

Soutěžní otázka zní:

Jak se jmenuje ambasadorka značky RM, která na fotografii letí vzduchem na svém enduro biku Blizzard? 

Zde možnosti:

a) Tereza Vybíralová
b) Kristýna Havlická

Teď už stačí napsat odpověď na naši emailovou adresu damynakole@gmail.com

Do slosování se přijímají pouze odpovědi došlé v den, kterého se týká soutěžní otázka, tj. musí přijít do půlnoci soutěžního dne.

Výherce zveřejníme následující den na stránce se soutěžní otázkou také na Facebooku Dámy na kole.

Cena dnešní soutěže: batoh MAX1 Rockbag

Katka Polívková