20.12 – DNK Adventní kalendář

Tak dneska jsme na Vaše odpovědi zvědavé 🙂

SOUTĚŽ UKONČENA!
A vítězem se stává Martin Stražay🙂
Tomu gratulujeme a všem děkujeme za odpovědi!

Slovenský výrobce Kellys má už řadu let širokou nabídku různých cyklistických doplňků, mezi které patří velmi kvalitní rukavice. Když vám padnou, budete nadmíru spokojená. Měly jsme v dlouhodobém testu model Hypno Long, který velmi mile překvapil a obstál při porovnání s dražší konkurencí. Pro letošní rok je hitem model Plasma.

Jde o unisex dlouhoprsté rukavice, s hladkou dlaní, která by měla nabídnout citlivé propojení s gripy a tedy i dobrou kontrolu při vedení kola.

Spodní část rukavice je vyrobena ze syntetické kůže, s drobnými perforacemi.  Na prstech pak najdeme funkční vychytávky. Ukazováček a prostředníček dostaly do výbavy protiskluzové silikonové proužky, které ještě doplňuje na palci speciální látka, díky které lze snadno otevřít dotykový display. Jemné mikrovlákno na palci na utírání potu (nebo otravné kapky u nosu) je u dobrých rukavic samozřejmostí…a tedy nechybí ani tady.

Druhý dárek, který jistě uděláme někomu radost je zajímavá a praktická podsedlová brašna SLOPPER Lithing, jejíž celá zadní strana svítí. V celé zadní části jsou totiž zapletena světelná vlákna červené barvy, které plně nahrazují zadní osvětlení kola. Nejen, že jde o poměrně velkou plochu, ale i zde si můžete zvolit tři režimy: stálé svícení, blikání v obvyklé frekvenci a zrychlené blikání.

Brašna KLS Slopper je vyrobena z pevného a voděodolného materiálu Tarpaulin, tedy pevné tkaniny potažené nepromokavou vrstvou, která je i odolná proti UV záření.

Někdy vás necháme správné odpovědi hledat v článcích nebo na stránkách výrobce či dovozce daného produktu, tentokrát půjde jen a jen o tipování. A pro losování nebudeme vyřazovat špatné odpovědi, protože v den soutěžení to pravděpodobně nebude ani jasné….

Soutěžní otázka zní:

Kdy napadne na horách sníh? Myšleno přírodní a alespoň pár centimetrů, aby bylo bílo!

Odpověď pošlete na naši emailovou adresu damynakole@gmail.com

Do slosování se přijímají pouze odpovědi došlé v den, kterého se týká soutěžní otázka, tj. musí přijít do půlnoci soutěžního dne

Výherce zveřejníme následující den na stránce se soutěžní otázkou také na Facebooku Dámy na kole.

Katka Polívková