KLS RESPECT II – držte styl a buďte šik

Tip, který by vám neměl uniknout…

Když si pořizujete cyklistické brýle, občas to není snadný úkol se rozhodnout. Ale co teprve, když jde o ty lifestylové! To jde z nabídky hlava kolem. Prvním filtrem může být třeba to, že by to měly být brýle k sportovnímu outfitu. Navrhujeme další filtr, zkuste hledat v nabídce cyklistických značek. I tak to nebude snadné, vybírat se dá podle mnoha kritérií a protože je na trhu opravdu obrovský sortiment, značky soupeří vzhledem, cenou i nabídnutými technologiemi.

 

Takže nezbývá zkoušet, porovnávat…i tak vám ale leccos může uniknout, což může být škoda. Proto přicházíme s jedním typem. Produktové foto je jedna věc, mít v ruce druhá…a tak musíme sdílet nadšení. Navíc – tenhle kousek vás může provázet jak v civilu, tak i při některých sportovních aktivitách, třeba při turistice, vysokohorských výšlapech, skitouringu.

Brýle slovenské značky Kellys KLS RESPECT II je bestseller mezi lifestyle brýlemi. A není se co divit, jsou lehké, výborně sedí, mají moderní design, v nabídce jsou v zajímavých barevných variantách.

 

Brýle RESPECT II prošly kompletním redesignem. Na první pohled pozměněné drobnosti ve výsledku tvoří velmi povedený celek.

Jsou vyrobené z lehkého a odolného švýcarského materiálu Grilamid TR90. V ruce se zdají být křehké, ale věřte, že leccos vydrží. Muší váha jim zas dává punc pohodlného nošení.

Důležitým „neviditelným“ parametrem je optika, filtry, které chrání zrak. Brýle Grilamid TR90. Čočky nabídnou 100% ochrana proti UVA, UVB a UVC záření, které má škodlivé účinky na oční čočku a rohovku. UV filtr je 400, ten nepropouští záření nižší vlnové délky než 400 nm, jen tato hodnota zaručí 100% ochranu proti veškerému existujícímu UV záření. Brýle RESPECT II mají úpravu proti zamlžování a také jsou opatřeny hydrofobní vrstvou.

Super lehký rám brýlí Recpect II má pogumované stranice, takže brýle se pevně na obličeji usadí a drží. Na výběr jsou tři barevné varianty, kdy k barvě rámu ladí i volba čoček: vínová, petrolejově modrá a černá. Součástí balení je i ochranný sáček, který lze využít i k rychlému očištění skel.

Koupit či zjistit informace o dostupnosti můžete na stránkách výrobce kellysbike.com

 

 

Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková