Pauline Ferrand Prevot a Julien Absalon se rozešli

Nejsledovanější pár oznámil rozchod…

Bezpochyby nejznámější a nejsledovanější dvojicí v bikovém světě byli dvojnásobný olympijský vítěz Julien Absalon a současné mistryně Evropy Pauline Ferrand Prevot. Jejich vztah vyšel na veřejnost v roce 2018 , Pauline v roce 2020 podepsala smlouvu  v BMC Absolute Absalon týmu, který sám Julien řídil.  

Teď ale sociální sítě nyní potvrdily to, o čem už se šuškalo během mistrovství světa ve Val di Sole, přestože tam byli stále pospolu. Jenže Pauline a následně i Julien na svých Instagramových profilech potvrdili, že ukončili svůj společný život.  

“Všechno jde dobře, život si jde svou cestou a někdy se vydáme jinou. Po šesti krásných letech jsme se s Julienem rozhodli otočit novou stránku našeho soukromého života a dát každému z nás svobodu. Nejsme naštvaní ani rozčilení… to je prostě život! Proto budeme i nadále spolupracovat a maximálně využívat naši společnou vášeň! Přeji nám oběma jen to nejlepší,” uvádí Pauline, o niž kolují šuškandy, že to byla právě ona, kdo vztah ukončil kvůli jinému muži.

Možná i společné odloučení znamenalo předčasný konec sezóny Pauline Ferrand Prevot, který oznámila v Lenzerheide. “Je to kvůli únavě, která se v průběhu roku nahromadila,” oznámila Pauline.

Julien nastínil, že jejich profesní spolupráce poběží i nadále ve stejném nasazení, jako tomu bylo dosud.

„Já jsem diskrétní člověk, nikdy nezveřejňuji soukromé věci na svých sítích, ale zdálo se mi důležité, abychom s Pauline ukončili fámy a objasnili naši osobní situaci. Rozhodli jsme se ukončit náš společný život, ale vycházíme spolu velmi dobře, nezlobíme se, jen budeme žít jinak a dál spolupracovat. Příští rok budeme ruku v ruce usilovat o vítězství,” napsal Julien.

Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková