10.12. DNK Adventní kalendář

Dnes je 10., tak k tomu datumu přidáme dvě nuly a máme tu krásnou výhru pro tento soutěžní den!

SOUTĚŽ UKONČENA! A vítězem se stává Jan Němčanský 🙂 Tomu gratulujeme a všem děkujeme za odpovědi!

Nejprve vysvětlíme úvodní věty. LIMOO.cz – to je nový e-shop, od kterého jsme pro vás získali Voucher v hodnotě 1000,- na nákup zboží.

LIMOO – co že skrývá jeho název?  Google překladač vám nabídne i v somálštině slovo Limuzína. No a to si samozřejmě spousta z nás spojí s luxusem. V e-shopu Limoo.cz najdete jistě dílem luxusní zboží, ale především kvalitní a funkční. A samozřejmě, což je zásadní – jde o věci pro sportovce. 8 značek, 8 sportů – od cyklistiky, přes outdoor až po fitness.

Vybaví vás do zimy, najdete tu i parádní oblečení pro děti. Neodolatelné jsou například bundy od značky Didrikson. Víte, že její vznik se datuje k začátku minulého století?

V roce 1913 ve vesnici Grundsund ve Švédsku začali Hanna a Julius Didrikson vyrábět vodě odolné oblečení pro rybáře. Bylo to velmi strategické místo, protože právě zde, na západním pobřeží, kde se Švédsko dotýká oceánu, byla neustálá poptávka po takovém oblečení. A aby mohlo docházet k neustálému zlepšování oblečení, bylo důležité být svým zákazníkům co nejblíže.

Takže to je krátké představení jen jedné z osmi značek, které v tuto chvíli na e-shopu LIMOO.cz najdete.

Naše soutěžní otázka zní:

Který dárek (jeden pro muže e jeden pro ženu) vás na e-shopu LIMOO.cz zaujal?

Teď už stačí napsat odpověď na naši emailovou adresu damynakole@gmail.com

Do slosování se přijímají pouze odpovědi došlé v den, kterého se týká soutěžní otázka, tj. musí přijít do půlnoci soutěžního dne.

Výherce zveřejníme následující den na stránce se soutěžní otázkou a také na Facebooku Dámy na kole.

Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková