Americká bikerka Kate Courtney se vdala, manželem je kapitán ze střední

V záplavě zpráv o sportovních výkonech a výsledcích jedna krásná ze života….

V únoru 2021 oznámila jedna z nejlepších světových bikerek Kate Courtney své zasnoubení, teď po 18 měsících oznámila svým fanouškům na sociálních sítích, že se provdala.  

Svatební obřad proběhl uplynulý víkend v uzavřené společnosti na soukromém ranči v Nicasio. Kate a její partnera Will si zvolili datum svatby na 17.9. 2022. Pro Kate nebylo lehké skloubit náročnou závodní sezónu s přípravami, ale sama se nechala slyšet, že důležité bylo i udržet se v kondici i po estetické stránce.

Takhle romanticky proběhly zásnuby

„Cítím obrovskou vděčnost za lásku a podporu tohoto muže a našich rodin v tom, že mi pomohli dokončit sezónu v plné síle i vyrovnaně.

Posledních pár závodů jsem úspěšně zvládla bez toho, abych si odřela na obličeji, fotky by to navždy zvěčnily a byla jsem tak připravená na svou nejdůležitější událost roku,“ anoncovala Kate krátce před svatebním obřadem.

Jedna z nejsledovanějších světových bikerek, která má na Instagramu přes půl milionu followerů (až za ní je olympijská vítězka Jolanda Neff i mnohonásobná mistryně světa Pauline Ferrand Prevot) napsala další příběh, tentokrát ten mimo závodní dění.

Jejím životním partnerem se stal Will Patterson, kapitán jejího středoškolského cyklistického týmu z Branson High school. Oba také spojuje studium na Standfordské univerzitě, kterou Kate dokončila v r. 2017. Je tu i společný zájem o biking, kde je ale Will ve výrazném stínu své nynější manželky.

 

Foto: Ig Kate Courtney, The DeLauras

Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková