4 důvody, proč jet s DNK na Mallorku

Pro ty, co váhají i ty, co by chtěly znovu zavzpomínat. Máme poslední místa!

Jeden náš přední fanoušek napsal k našemu postu z poslední Mallorky (byl z nejdelšího švihu, kdy jsme pokořili 180 km), že DNK není zkratka pro Dámy na kole, ale Děsně Nadupaný Kočky. To samozřejmě potěší, o tom žádná, ale když přišel dotaz k letošnímu chystanému kempu, jak rychle se jezdí a jestli tam je i místo pro toho, kdo nikdy nezávodil, byl to pro mě impuls k sepsání téhle krátké anonce.

 

Místo, termín a vše okolo nabídne možnost pobytu zážitkového i sportovně velmi intenzivního. V tuhle chvíli máme 16 přihlášených s pestrou mozaikou ambicí. Pro jednu účastnici je už samotné přihlášení na Mallorku první vrchol jejího sportovního snažení, motivace, proč právě teď plní plán, který má od svého trenéra. Odbourávat bariéry strachu, mírnit obavy, zda se na kemp přidat je pro holky se silničářskými zkušenostmi zbytečné. Pokud je ale přeci jen někdo nejistý, tady jsou 4 důvody, které by vás mohly přesvědčit, abyste se k nám přidaly.

Na kafe (i na čůrání) stavíme

Učíme se cyklistickému řemeslu, ukazujeme díry na silnici, změny směru, blížící se kruhový objezd, to vše především kvůli bezpečnosti pohybu ve skupině. Jídlo, pití za jízdy – někdo zvládá v pohodě, někdo si tuhle dovednost osvojuje postupně. Nechybí zastávka na několika vyhlášených místech na kávu. Městečka Petra, Santa Maria…nejde je minout. Ale nejlíp stejně chutná až ta těsně před hotelem. A pak je tu jedno nepsané pravidlo vyšší moci, „pravidlo 15 kilometru“. Ať děláš, co děláš, když se objevila tahle číslovka a našich computerech, přijde čas na první zastávku, někde v křovíčku. Proč a skoro všechny? O tom ale raději až osobně.

Pokořit 100 je tu (skoro) zadarmo

Každý, kdo na kole nějaký ten pátek jezdí má zkušenost, že v hezké krajině (a příjemném počasí) to pěkně utíká, kilometry naskakují. A i když třeba nepatříš mezi ty, co by hltaly statistiky, určitě tě pokoření stovky potěší. A proč je v titulku to „skoro zadarmo“? Máme krásnou trasu, kdy padne magická 100, ale zároveň je téměř bez kopců. No kde tohle najdeš….

Chceš se dozvědět víc? Klikni SEM!

Chill out bar po jízdě s vyhlídkou na moře tě dostane

DNK Mallorka – to je kombinace sportovních výkonů i relaxu. Za nás recept na spokojenost a hezké vzpomínky. A taky důvod, že se spousta z nás právě sem ráda vrací.  Co dnes sníš, na to zítra jedeš. Náš hotel má opravdu pestrou nabídku, vybere si masožravec i vegan. Místem pro relax tu najdete dost, ale chill out bar nad pláží, kde si můžete dát odpolední snack, kafe nebo Prosecco má těžko konkurenci.

Nejsme „pionýrský tábor“, když chceš volno, máš ho mít

Program kempu není doktrína. Jsi unavená a chceš kratší trasu nebo úplné volno? Není problém. S trasou ti poradíme, s volnem si jistě poradíš sama. Krátká a pomalá jízda na kafčo? Dáme tip. Potřebuješ jet rychleji nebo jezdit opakované kopce? Pokud budeš chtít, určitě se najde někdo, kdo do toho s tebou půjde.

Mohly bychom pokračovat dál, ale třeba zas příště. Snad jen info, že máme už jen tři volná místa. A že nevadí, pokud jsi sama, bez parťačky. Neboj se napsat o informace, určitě se podívej na starší videa i aktuální informace sem.

Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková