SOUTĚŽ O VSTUPENKY na FOR BIKES

Vyhraj vstupenky na FOR BIKES

Už za čtyři dny se otevřou brány PVA Expo Praha a začne 13.ročník cyklistického veletrhu FOR BIKES. Chcete být přitom? A ušetřit za vstupenky? Možná právě vás potěšíme! Nejprve si ale přečtěte o třech značkách, které na veletrhu nebudou chybět.

Elektrokola MTF s nejsilnějšími motory

Elektrokola MTF přichází do letošní sezóny s řadou novinek a vy je můžete vidět právě na veletrhu For Bikes. V expozici Mountfieldu na vás čeká 28 modelů elektrokol MTF a dalších 25 jich můžete vyzkoušet na testovací dráze. Jedná se o elektrokola pro muže i ženy, v různých rámových velikostech, v exkluzivních designech, se středovými i zadními motory.

Parádičkou jsou elektrokola s nejsilnějšími středovými motory na trhu Bafang M510 s točivým momentem 95 Nm a také modely s motory Shimano Steps E8. Těšit se můžete na kola v kategoriích horská, krosová, trekingová, městská a skládací. U každého modelu je možnost volby z několika typů baterií (minimálně ze dvou, u některých dokonce ze čtyř!), které se liší kapacitou a dojezdem.

Mezi vystavenými elektrokoly nechybí ani celoodpružený karbonový model s názvem MTF Xtreme 9.4, který je vhodný i pro agresivní styl jízdy v nejtěžším terénu.

Pealock, ochrana vašeho sportovního vybavení

Mladá společnost, která se loni veletrhu účastnila poprvé a hned získala ocenění Grand Prix v kategorii zajímavost veletrhu. A chybět nebude ani letos. Český startup Pealock můžete znát především díky jejich chytrému elektronickému zámku na sportovní vybavení. Zájem o něj mají cyklisté, ale třeba i lyžaři. Kávička s jistotou, že kolo nebo lyže jsou zabezpečeny proti nenechavcům chutná mnohem víc.

Zámek Pealock je také připraven jako výhra pro všechny vítěze sobotního závodu. Malé překvapení ale čeká i na ostatní návštěvníky. Stavte se za nimi na stánek v hale 2 a určitě neodejdete s prázdnou.

TMK systém, zpříjemni si cestování s kolem

 

Rodinná firma TMK z Kostelce nad Labem má hezký příběh. Povolání konstruktér, sport jako životní styl i hledání řešení, aby věk nebyl překážkou vedly k založení firmy, zabývající se konstrukcí a výrobou nosičů kol a koloběžek na tažné zařízení. Od garážových experimentů s jednoduchými závěsnými nosiči se vše posunulo, nyní si s logem TMK můžete pořídit produkt v moderním designu s důrazem na jednoduchou manipulaci, nízkou váhu a perfektní skladovatelnost.

Na veletrhu For Bikes určitě nepřehlédnete modelovou řadu FLY, která právě pro svou unikátní rozložitelnou konstrukci a nízkou váhu našla oblibu u žen, aktivních seniorů a sportovců, kteří chtějí mít nosič neustále při ruce.

 

 
SOUTĚŽ O 2x DVĚ VSTUPENKY NA FOR BIKES   
 

Značka MTF představí na veletrhu For Bikes téměř třicet exponátů. Nebude chybět ani celoodpružený karbonový model se 120mm zdvihy. 

Jak se model jmenuje?

a/ Mountain 120
b/ Extreme 9.4
c/ Uphill 

Své tipy na správnou odpovědí posílejte na email damynakole@gmail.com do dnešní půlnoci.
Do předmětu uveďte Vstupenky FOR BIKES 2023 a nezapomeňte uvést své celé jméno a email, na který vás budeme informovat o eventuální výhře a způsobu  vyzvednutí vstupenek. 
Losujeme 2 výherce!

Oficiální stránka veletrhu: www.forbikes.cz

Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková