Emily Batty moderátorkou v novém pořadu Red Bull TV

Pohledná kanadská bikerka se fanouškům horské cyklistiky z očí neztratí…

Emily Batty u horských kol zůstává. Poté, co trochu překvapivě oznámila 1. června 2023 konec profesionální kariéry, jež trvala 14 let, se objevila v roli televizní expertky. A nyní se společně s Robem Warnerem a Eliotem Jacksonem stala tváří nového pořadu Red Bull TV s názvem „Beyond the line“. Jde o novou sérii pořadů ze zákulisí Světových pohárů.  

V tiskové zprávě Red Bull TV se uvádí, že show poskytne bezkonkurenční přístup k některým z největších jmen v tomto sportu. Pomocí nejnovější vzdálené technologie bude přinášet živé rozhovory z dějiště závodů, analýzy a aktualizace událostí přímo do studia.

Pořad má přinést a divákům v nejlepším světle podat napínavé momenty z prostředí světového poháru nejen v cross – country, ale i sjezdu, short tracku či maratonu a endura.

První epizoda patřila zhodnocení první části letošní sezóny horských kol, se zaměřením na legendární návraty až po čerstvá vítězství. Ve studiu se objevili vítězové rakouského Světového poháru Andreas Kolb a Vali Höll.  V záběrech se ale také objevil SP v Novém Městě na Moravě, při rozhovoru s Puck Pieterse.

Odkaz na sledování prvního dílu „Beyond the line“ zde.

Pětatřicetiletá dvojnásobná účastnice olympijských her během své kariéry prošla několika profesionálními týmy, její nejúspěšnější období je spojeno s továrním celkem Trek, pod jehož křídly získala dvě bronzové medaile na světovém šampionátu a řadu pódiových umístění v rámci SP. V roce 2021 se Emily stala členkou německé stáje Canyon Racing, kde zároveň dělala mentorku pro mladičkou krajanku Laurii Arsenault.

Zdroj, foto: Red Bull TV, archiv DNK

Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková