Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

DIVA BASE KEMP

6.9.2019 - 8.9.2019

Projet úsek s flow se nestane samo. Je třeba jezdit, dělat chyby, poučit se z nich a snažit se zlepšovat.
A o to se na Diva kempech snažíme již několik let. Chceme s tebou spolupracovat na technice jízdy, ať jsi méně zdatná nebo pokročilá bikerka. Ať chceš zvednout kolo na chodník nebo sjet strmý kopec, ať chceš překonat obavy a stačit svým dětem v lese nebo se vydat své první enduro závody.
To vše v přátelském prostředí, se zkušenými instruktory a zalité dobrým pivem i skvělým jídlem z vegetariánského bistra Mikyna na romantickém Statku v Bedřichově.
A navíc i s hodinkou jógy pro klidnou relaxaci a malým holčičím POP-UP šopingem bikových značek Dakine a Lasoul. Yooo, s námi se o víkendu nudit nebudeš!

Kemp je určen všem ženám a dívkám, které se chtějí naučit ovládat svoje kolo a užívat si jízdu v terénu. Jezdila si zatím jen po polňačkách? Bojíš se přejet kořen? Zvednout kolo na chodník? Chceš se naučit ovládat své kolo v lese i v městské džungli bez obav? Pak je tento kemp vhodný právě pro Tebe! Naučíme tě správně používat brzdy, řadit a především pracovat s rovnováhou. Tyto dovednosti ti pomohou zvládat jakýkoliv terén, ať už nahoru či dolu. Jsme samy holky a víme, že ženy potřebují trochu jiný přístup. Není to žádná věda! Chce to jen kapku odhodlání a nadšení.

Vhodné pro tento typ kempu je jakékoliv horské kolo – nejlépe to, na kterém sama jezdíš.

Cena: 5.090,- Kč cena s DPH

Kořeňáky, točáky, smrťáky v očích ! To vše trénujeme na Diva kempu. Tak šup na to. www.divakemp.cz

Podrobnosti

Zahájení:
6.9.2019
Ukončení:
8.9.2019
Webová stránka:
www.divakemp.cz