Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

DIVA RIDING DAYS

21.6.2019 - 23.6.2019

Projet úsek s flow se nestane samo. Je třeba jezdit, dělat chyby, poučit se z nich a snažit se zlepšovat.
A o to se na Diva kempech snažíme již několik let. Chceme s tebou spolupracovat na technice jízdy, ať jsi méně zdatná nebo pokročilá bikerka. Ať chceš zvednout kolo na chodník nebo sjet strmý kopec, ať chceš překonat obavy a stačit svým dětem v lese nebo se vydat své první enduro závody.
To vše v přátelském prostředí, se zkušenými instruktory a zalité dobrým pivem i skvělým jídlem z vegetariánského bistra Mikyna na romantickém Statku v Bedřichově.
A navíc i s hodinkou jógy pro klidnou relaxaci a malým holčičím POP-UP šopingem bikových značek Dakine a Lasoul. Yooo, s námi se o víkendu nudit nebudeš!

Dva dny ježdění, méně učení, více bikování, pohodová atmosféra. To vše v krasném prostředí Jizerských hor. Rozhledny, bikové výlety, traily a třeba i koupání pro otužilce v přehradě nebo večerní pivko u ohně, jóga a samozřejmě nácvik techniky během výletů.

Určeno přednostně bikerkám, které se zúčasnily  BASE a TRAIL KEMPU anebo jsou si opravdu jisté jízdou v lese a mají fyzickou kondici na celodenni ježdění.

Cena: 5.090,- Kč cena s DPH

Kořeňáky, točáky, smrťáky v očích ! To vše trénujeme na Diva kempu. Tak šup na to. www.divakemp.cz

Podrobnosti

Zahájení:
21.6.2019
Ukončení:
23.6.2019
Webová stránka:
www.divakemp.cz