Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

DIVA TRAIL KEMP

27.9.2019 - 29.9.2019

Projet úsek s flow se nestane samo. Je třeba jezdit, dělat chyby, poučit se z nich a snažit se zlepšovat.
A o to se na Diva kempech snažíme již několik let. Chceme s tebou spolupracovat na technice jízdy, ať jsi méně zdatná nebo pokročilá bikerka. Ať chceš zvednout kolo na chodník nebo sjet strmý kopec, ať chceš překonat obavy a stačit svým dětem v lese nebo se vydat své první enduro závody.
To vše v přátelském prostředí, se zkušenými instruktory a zalité dobrým pivem i skvělým jídlem z vegetariánského bistra Mikyna na romantickém Statku v Bedřichově.
A navíc i s hodinkou jógy pro klidnou relaxaci a malým holčičím POP-UP šopingem bikových značek Dakine a Lasoul. Yooo, s námi se o víkendu nudit nebudeš!

Pokročilý kemp je určen především bikerkám, které již absolvovaly Diva kemp v předchozích letech a mají pocit, že by se chtěly posunout zase o kousek dál. Tento víkend bude plný trailového ježdění na náročnějších stezkách. Je ježdění na kole tvoje vášeň? Jezdíš pravidelně? Kořeny jsou pro tebe výzva? Pak jsme tu pro tebe a rádi ti pomůžeme posunout tvé hranice.

I pro tento typ kempu je vhodné jakékoliv horské kolo. Na celopéru využiješ více jeho předností. Rozhodně však neni podmínkou.

Cena: 5.090,- Kč – cena s DPH

Kořeňáky, točáky, smrťáky v očích ! To vše trénujeme na Diva kempu. Tak šup na to. www.divakemp.cz

Podrobnosti

Zahájení:
27.9.2019
Ukončení:
29.9.2019
Webová stránka:
www.divakemp.cz