Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

KolOna kemp

5.9.2019 - 14.9.2019

18390 Kč

KolOna kemp “Surf & Bike” – začátečníci i pokročilí

Se španělskými Vlky ze surf housu Salty Lobos oslaváme 20.výročí našich kempů. A protože si to chceme užít na plné pecky, přicházíme s pozvánkou na jedinečnou dovolenou, kde se naučíte nejen jezdit na kole, ale i surfovat. Vyražte s námi za dobrodružstvím a splněnými sny! Berem holky i kluky, začátečníky i pokročilé. Každý si přijde na své jak ve vodě, tak na kole.

Pojezdíme podél pobřeží po známé Santiago de Compostela, pro ty ostřílenější máme nachystané traily v Picos de Europa a to je jen malé navnadění. Oblast Asturias je známá také díky dinosauřím pozůstatkům, skvělému jídlu a parádním vlnám. Zvažte proto letošní dovolenou a vyražte v září s námi na nekončené pláže bez lidí, krásnou přírodou a vůní oceánu spojenou s bikováním.

Pro jakékoli dotazy se nás neváhejte kontaktovat! Cena je uvedena ve verzi pro účastníky, kteří chtějí program včetně ježdění na kole a surfování, zahrnuje tedy ubytování, polopenzi, výuku na surfu, výuku a doprovod na kole, půjčovné surfu a neoprenu, doprovodný program. Cena: 18.390,-. V případě, že chcete vyrazit s někým, kdo kolu či surfu neholduje, není problém, cena tomu bude samozřejmě přizpůsobena.

 

Podrobnosti

Zahájení:
5.9.2019
Ukončení:
14.9.2019
Cena:
18390 Kč
Webová stránka:
https://www.kolonakemp.cz/rezervace-1

Místo konání

Španělsko
Asturias, Španělsko + Google Mapa

Pořadatel

KolOna kemp
Telefon
+420 728 553 769
Email
info@kolonakemp.cz
View Pořadatel Website