Reklama

Redakční testy

Reklama

4 tipy do podzimní cyklistické výbavy

Patříte mezi ty, co ani chladnější podzimní dny neodradí od pravidelného ježdění? Podívejte se na 4 věci, která se vám budou zaručeně hodit!

Trek 2018. Co nového mezi biky?

Slibovaný přehled novinek z bikové kolekce je tu…

Testovaly jsme EVOC Stage 6 l Team. Ten chceš!

Jsou věci, které s radostí doporučíš své kamarádce a vůbec ti nebude vadit, že budete stejné. Přesně to je platí o batohu Evoc Stage, který prošel naším testem.

SOUTĚŽ: vybíráme NEJkrásnější KOLO II.

Máme tu pokračování naší soutěže. Tentokrát s přehledem silniček, které byly v našich redakční testech. Tak vybírejte a pište…

MINI test rukavic ELEVEN

Dva měsíce v testu, na silnici i v terénu, v super počasí i v marastu. Jak se nám v nich jezdilo?

LIV Pique 3. Redakční test horké novinky v chladných podzimních dnech.

A jedeme dál….redakční preview a testování dámských kol pro rok 2017 pokračuje. Dnes jsme se detailně podívaly na novinku z kolekce značky LIV, která pro příští rok pro dámy nachystala hned tři zcela nové modely. Pique je jedním z nich.

Spřízněná ochránkyně. Redakční test helmy Kellys RAZOR

K redakčnímu testování se nám dostala enduro helma Kellys Razor. A šla z ruky do ruky… tedy z hlavy na hlavu. Je totiž skvělá!

Scott test day – Vlčice a kůzle na Trutnov Trails

Dvě generace, dvě kola a tak trochu jiný test .,, Opět oblíbené trutnovské traily, kam jsme zavítaly v rámci prezentace značky Scott.

KELLYS 2017 – větší a víc

Pokračujeme v představování novinek, které na vás čekají v příštím roce, tentokrát se zastavíme u slovenské značky Kellys.

Je to na světě! Specialized odtajnil novou RUBY!

Milujete novinky? Tady jednu unikátní máte. Týdny čekání na odtajnění nové silničky Specialized Ruby jsou pryč. Podívejte se, jaké modely na vás čekají a co vám nabídnou…

KELLYS Limit – redakční test bez limitů.

V redakčním testování tentokrát uvízl malý cyklobatoh Kellys Limit a shodou okolností prošel nelehkou prověrkou. Výsledek? I za málo peněz můžete mít užitečnou věc…

TREK odhalil kolekci 2017. Dámská sekce posiluje.

Na co se můžete těšit za novinky od TREKu v příštím roce? Vyzvídaly jsme a fotily pro vás na mezinárodní prezentaci v moravském Mikulově, kde americký gigant vytáhl svá největší esa.