Reklama

Tipy na výlety

Reklama

Víkendový tip: Bikeclinic cup na Točné nebude jen o sportu

Už máte plány na nadcházející víkend? Pozvánka přišla od organizátorů dětských závodů Bikeclinic cup. Tentokrát to ale nebude jen o závodění na kole. Bohatý dopovodný program nadchne celou rodinu. Co třeba návštěva místního letiště nebo osobní setkání s legendou českého paralympisjkého sportu, Jirkou Ježkem…?

Celý článek

Pozvánka na zářijový Bike Ladies Weekend.

Pozvánka na bikový kemp pro slečny a dámy, které jezdí rády na kole a chtěly by se něco přiučit od české reprezentantky, Terezy Němcové. Že je to nad vaše síly? Kdepak, tady jde o pohodový víkend, plný zábavy a relaxu v krásném koutu valašského kraje….

Celý článek

Trutnov Trails – po roce na výzvědách

Na víkend zapůjčená novinka od Trek Fuel EX 27,5+ a pracovní povinnost v Krkonoších – to byly pádné důvody, proč zamířit právě na Trutnov Trails a na vlastní oči prozkoumat, co nového a taky jak moc těžkého tu přibylo….

Celý článek

Letní Cyklovýletník DNK

Máte nějakou prima oblíbenou trasu na kolo? Napište nám o ní. Uděláte radost druhým a my snad zase Vám. Nastartuje s námi Letní Cyklovýletník DNK….

Celý článek

Vyzkoušejte na dovolené turistické kolo Kolos i s výbavou!

Zůstaly vám nějaké víkendy nebo dokonce týden volna a přemýšlíte, co s ním? Máme skvělý tip! Nikoliv na místo, kam vyrazit, ale JAK volno strávit. A dokonce víme o někom, kdo vám v tom pomůže…

Celý článek

Když sport spojuje a pomáhá. Cesta za snem a Nezastavitelní

Představujeme dva projekty, kterých se můžete zúčastnit a svým pohybem pomoci druhým i sobě….

Celý článek

HALDA 2016. Sportujeme, pomáháme, soutěžíme!

Přečtěte si naší pozvánku na sobotní sportovně-zážitkovou akci a vyhrajte v soutěži startovné!

Celý článek

Akce „Výlet s číslem“ # 2. Pojďte s námi do toho!

Zapište si do kalendáře datum 11.června ! Naše akce se blíží…

Celý článek

Vy a STRAVA. Jak jste na tom?

Ujíždíte na STRAVĚ? Říkají vám něco slova kudos, segmenty, QOM, flybys nebo heatmapy? Ať už se “chytáte” nebo ne, vyplatí se pokračovat v čtení….

Celý článek

Hurá s dětmi na závody! Poradíme, kam vyrazit.

Máte doma malého sportovce? Dokáže se vaše rodina sportem bavit? Vyrazte společně na pohodové závody, kde se sice „hraje“ na pořadí, ale především tu jde o zážitky a aktivní zábavu našich ratolestí…

Celý článek