Reklama

Výživa

Reklama

Test: Penco Energy gel, soft flask a další parťáci do boje

Před časem jsme dostaly od výrobce sportovní výživy Penco několik produktů k testování. Kromě klasiky, jakou je iontový a regenerační nápoj, přišla i příjemná novinka…

Celý článek

Jak přežít celodenní jízdu v letním žáru.

Čeká vás cyklodovolená v lokalitách, kde dvě, tři hodiny na kole není žádný čas? Několik doporučení, aby vám z cest zůstaly jen ty hezké zážitky a vždy jste dorazila do vytčeného cíle. A platí to i pro toulky zdejším krajem….

Celý článek

5 dobrých rad, které vás zlepší v jízdě do kopce

Letní prázdninový čas přímo vybízí k dlouhým výletům i cyklo dovoleným. Co dělat, aby každý kopec, který se vám při vyjížďce postaví do cesty, nebyl jen utrpením? Zkuste dodržet několik základních pravidel, které pomohou i těm, co nemají najeté tisícovky kilometrů…

Celý článek

Pivo na kole – ano či ne?

Osvěžující, chutné i výživné. A přívlastky našeho národního nápoje by mohly být ještě pestřejší. Čím nám je ale pivo, kromě osvěžujícího prožitku, ještě přínosné? Víte, kolik zároveň doplníte kilojoulů?

Celý článek

Třešně: letní ovoce pro očistu i zdravé pečení.

Rády pečeme zdravé, sladké dobroty, které nám dodají energii na naše cyklistické vyjížďky. Tentokrát jsme si vybraly sezónní ovoce, které je symbolem začínajícího léta….

Celý článek

Portobello – málo známá „superpotravina“. Recept na steak.

Tento recept je pro milovníky hub a grilování. Nejlepší žampion na grilu je jednoznačně Portobello.,,,,

Celý článek

Chřest: co o něm možná nevíte. 3 vyzkoušené recepty DNK

Hodně vlákniny, málo kalorií, výborná chuť a snadná příprava – což takhle dát si špargl? Last minute chřestové sezóny je tu – tak to nezmeškejte!

Celý článek

7 přírodních tipů, jak ulevit od senné rýmy

Milujeme rozkvetlé louky, teplejší počasí, delší dny a možnost najet více kilometrů. Přesto řada z nás na jaře a v létě trpí. Na vině je senná rýma. Jak na ní? Pilulky a nebo přírodní pomocníci?

Celý článek

Recept DNK: Zdravě na nedělní snídani! Proteino-kefírová buchta.

Další z našich prověřených receptů, zdravých, časově nenáročných a samozřejmě s báječnou nutriční hodnotou! Je z fitness kuchyně, která s oblibou využívá k pečení kvalitní proteinový prášek. Takto upečené „sladkosti“ si pak můžete vzít i jako zákusek k večeři.

Celý článek

My a STRES – jaký vliv má na naše tělo?

Víte, co se děje v našem těle, když trpíme stresem? Kdy a jak s ním můžeme bojovat samy a bez pilulek?

Celý článek