10.12. – DNK Adventní kalendář

SOUTĚŽ UKONČENA! Vítězem se stává Tomáš Samek.

Gratulujeme a všem ostatním děkujeme za odpovědi!

Dnešní soutěžní den nabídne dárek pro střelce, divochy, co to rádi pouští pěkně svižně z kopce nebo…..nebo tyhle rukavice potěší prostě jen tak, jako výhra. Jako doplněk, který udělá dobrou službu tomu, kdo jede se svými ratolestmi na výlet a jde jim příkladem jízdou, ale i oblečením. Tedy, že si vezme helmu na hlavu, rukavice, aby ochránil dlaně před odřením, kdyby náhodou přišel karambol….

Rukavice nesou logo KLS, jde o lehké dlouhoprsté cyklistické rukavice CUTOUT.  Perforovaná syntetická kůže na dlani zajišťuje výbornou ventilaci a cit na řídítkách i jistý úchop, protože nekloužou.  S rukavicemi lze ovládat dotykové displeje díky unikátní látce z vodivých nití, které výrobce použil na palci. V dnešní mobilní době nezbytné.

V balíčku najdete ještě jeden bonusový dárek, čelenku Dynafit, kterou nám nadělil KOLOSHOP. A ponožky NW.  To už je pěkný set, co říkáte? Tak jdeme soutěžit!

Soutěžní otázka zní: Má e-shop KOLOSHOP ve své nabídce kola značky KELLYS?

Teď už stačí napsat odpověď na naši emailovou adresu damynakole@gmail.com

Do slosování se přijímají pouze odpovědi došlé v den, kterého se týká soutěžní otázka, tj. musí přijít do půlnoci soutěžního dne.

Výherce zveřejníme následující den na stránce s touto soutěžní otázkou.