12.12. – DNK Adventní kalendář

SOUTĚŽ UKONČENA! Vítězkou se stává Hanka Zemánková.

Gratulujeme a všem ostatním děkujeme za odpovědi!

Ledvinka je praktickou variantou pro uložení (a nošení) nezbytných věcí, kterých není moc, aby zůstaly v kapse a naopak málo, abychom sáhli po batohu. S ledvinkou máme volné ruce (i záda), zároveň jsou věci okamžitě „po ruce“. Zkrátka, hodí se nějakou mít. No a to, že by to měla být  “stylovka”, tedy pro cyklistu od cyklistické značky, vědí i ve SRAMu a proto pustili do světa své reklamní červené ledvinky. 

Když jedeme ve stylu, tak do výherního balíčku přidáváme ještě cyklistickou kšiltovku Silviny. Kšilt čepičky je nastavitelný do dvou poloh, ochrání vás tak před sluncem a potem stékajícím při jízdě do očí.

Aby byla čepička maximálně prodyšná, boční strany jsou vyrobeny z polyesterové síťoviny. Kšiltovku Cameri je možné nosit i na běhání nebo jako stylový doplněk po závodě. V naší soutěžní otázce se asle vrátíme k ledvince, resp. značce SRAM, která, jak jistě víte, gigantem ve výrobě cyklo komponentů.

Soutěžní otázka zníSoutěžní otázka zní:


Americká značka SRAM byla založena:
1) ve Wisconsinu,Waterloo, v roce 1976
2) v Chicago, Illinois, USA v roce 1987
3) v Californii, Morgan Hill, v roce 1974

Teď už stačí napsat odpověď na naši emailovou adresu damynakole@gmail.com

Do slosování se přijímají pouze odpovědi došlé v den, kterého se týká soutěžní otázka, tj. musí přijít do půlnoci soutěžního dne.

Výherce zveřejníme následující den na stránce s touto soutěžní otázkou.