14.12. – DNK Adventní kalendář

SOUTĚŽ UKONČENA! Vítězem se stává
Karel Bělák.

Gratulujeme a všem ostatním děkujeme za odpovědi!

Dnešním dnem můžeme začít odpočítávat, takže ….ještě 10 😉 A když je to tak pěkně kulaté číslo, máme pro vás pěkně vykutálený dárek. Tímto děkujeme slovenskému Kellysu, který nám poslal nejen praktickou cyklistickou lahev, ale také jedny parádní brýle. A jestli to z fotky nevypadá, jde o hodně dobrý “úlovek”. 

Model KLS RESPECT – je bestseller mezi lifestyle brýlemi s kolegm KLS. Pohodlné a odolné brýle s jedinečným vzhledem mají moderní tvar, ale zároveň si zachovávají elegantní styl první generace. To jen připomínka pro ty, co se orientují v doplňcích a pamatují věci pár let nazpět.

KLS Respect jsou vyrobené z lehkého a odolného švýcarského materiálu Grilamid TR90. Využití všestranné: při sportu i každodenním použití. Špičková optika s filtrem REVO skvěle chrání váš zrak při každé sportovní aktivitě.

Pohodlí při nošení zajistí lehký rám s pogumovanými straničkami. A bonusem je i úprava čoček proti zamlžování a hydrofobní vrstvou (100% ochrana UVA, UVB a UVC – do 400 nm).

Tímhle dárkem uděláme radost 100% každému, takže pojďme soutěžit!

Soutěžní otázka zní:

Historie značky Kellys, která se prodává v 31 zemích světa, sahá do roku 1991. Kdo stál u jejího založení?


a) bratři Velitsové
b) bratři Kellysovi
c) bratři Divinecovi

 

Teď už stačí napsat odpověď na naši emailovou adresu damynakole@gmail.com

Do slosování se přijímají pouze odpovědi došlé v den, kterého se týká soutěžní otázka, tj. musí přijít do půlnoci soutěžního dne.

Výherce zveřejníme následující den na stránce s touto soutěžní otázkou.