MALEVIL Cup – další mise DNK

Závod s 18 ti letou historií Malevil cup se stane dalším cíle akčních Dam na kole

Spontánní rozhodnutí bývají báječná a motivující. Před 2 týdny se na maratonu Bike Prague a soutěži Slow Motion sešla výborná parta holek. Pro některé byla účast v závodě úplně první zkušenost takového druhu. Zážitky a nadšení z překonání sama sebe i poznání vlastních možností zanechaly u většiny z dam intenzivní dojem, a také chuť si tu celou atmosféru prožít znovu.

 

A tak si Dámy na kole vybraly další výzvu – maraton v krásném prostředí Lužických hor – Malevil cup. Velký výběr tratí, od opravdu snadné 20-ti kilometrové varianty, přes klasiky formátu 45km a 65km dává příležitost opravdu každému. Ti nejsilnější si pak mohou střihnout téměř 100 kilometrovou trať, naopak je možnost užít roli diváka a třeba doprovodit svou ratolest na některý z dětských závodů.

Závod se koná příští víkend, tady je pozvánka od pořadatele. Třeba vás naláká a přidáte se k nám. Opět budeme mít pro Vás nachystané zázemí, stánek DNK, pitný režim, předstartovní i pozávodní sportovní mazání od značky BINA …a možná i další překvapení.

Malevil je i pro holky a taky pro děcka. Malevil Cup se stal posledním nominačním závodem na MS v Singenu a tak bude jistě o zábavu postaráno. 

Přihlášena je vítězka z loňska Ukrajinka Kristyna KONVISAROVA nebo australanka Briony MATTOCKS.  Ve startovce je i Bára Průdková nebo Vendula Kuntová.

Startovní pole mužů je ještě zajímavější a nebude to pro naše vůbec jednoduché, krom záplavy výborných německých marathonců se na Malevilu představí loňský vítěz Alpen Tour 2017 Tony Longo (ITA), aktuální národní šampióni Ben Thomas (GBR), Peeter Tarvis (EST), Pavel Boudný (CZE), vicemistr světa 2015 Sascha Weber (AUT), mistr Slovenska 2015 a účastník z letošního Epicu Tomáš Višňovský (SVK). Do startu 10. června přibudou nejspíše další jména.

Jinak je ale Malevil určen primárně hobíkům, kterých je ve startovce stovky. A jestli hledáte novou výzvu? Zkuste závod dvojic s partnerem či partnerkou. Jedna bolest na trati, dvojí radost v cíli.

Parádní závody, čtyři marathonské trasy v Lužických horách a kategorie, kde si vybere opravdu každý.  Víkendový doprovodný program určený i dětem. To je důvod proč vyrazit na sever Čech. Tak neotálejte s přihláškou. Uzávěrka startovky předem je již vlastně o tomto víkendu 4. června.

Více na malevilcup.cz

Katka Polívková