Novoroční dárek

Dámy na kole nejen o kole….

Přestože tu máme první pracovní den nového roku, zůstaneme v našem článku ještě v trochu svátečním naladění. Chceme společně s vámi „rozbalit“ jeden novoroční dárek. Ještě předtím se musíme krátce ohlédnout za naší soutěží DNK Adventní kalendář, která probíhala tři prosincové týdny, až do štědrého dne. Moc mile nás překvapil nejen váš zájem, ale také otevřené, srdečné odpovědi na nejednu soutěžní otázku.

Bylo moc fajn skrz vaše emaily trochu poznat Vás, naše věrné čtenářky i čtenáře. Bylo a je příjemné i povzbuzující vnímat rostoucí zájem o náš on-line magazín Dámy na kole. To dokazují i čísla návštěvnosti za uplynulý rok. Někdo o nás řekl, že jsme svým zaměřením unikátní. Krásné i zavazující. Vše, co děláme, píšeme, testujeme, organizujeme, se děje s nasazením, láskou ke kolu i sportu obecně, a především je v tom kus našeho srdce. Jednou z odměn za to je vaše sdílení.

Dámy na kole jsou svým způsobem jedinečné a unikátní. Třeba tím že „neujíždí“ jen na kole. V loňském roce jsme se zapojily do projektu Daruj vlasy. Hned dvakrát.

Pro letošní rok máme připravené další akce. Tou první je velmi milá záležitost.

DÁMY NA KOLE ADOPTOVALY v pražské ZOO jedno zvířátko z kategorie „vzácní a jedineční“. Jde o Kombu ušatou, malou poloopičku, velkou sportovkyni, která svými výkony kdekoho překvapí.  

Drobným počinem tak trochu pomůžeme, a vy, naši čtenáři, až zavítáte do pražské Zoo, najdete u Komby ušaté cedulku „Dámy na kole“ adoptivní rodič.  

Rády děláme radost a tak se můžete těšit na soutěž o rodinné vstupné, které nám přijde jako poděkování za podporu zvířátka.

A tady je krátké video, které naší patronku představuje…

Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková