ORBEA 2020 naděluje nový trail bike OCCAM i další zajímavé kousky

Orbea-to je barevný svět krásných kol. A do této rodiny přichází několik dalších novinek…

Tahle španělská značka jako by vtiskla do designu svých modelů rozmanitost , jakou zažije každý návštěvník této země pyrenejského poloostrova. Orbea nabízí barevný svět kol, kde si ale můžete leccos diktovat vy samy.

Ještě  než se pustíme do představení novinek, tak několik obecných zajímavostí, které zazněly na letošní podzimní prezentaci, která byla situovaná v hotelu Mlýn v Starém Městě u Uherského Hradiště. České zastoupení Vavrys udělalo za dva roky velký kus práce, což se logicky odráží v prodeji. Co je zajímavé, že se na domácím trhu velmi daří segmentu dětských kol, které tvoří 34% celkového objemu prodeje. Krok a stejné % drží povedené hardtaily ALM. Ty závodní i levnější modely. 

Potěšující je i zájem o tzv. MYO program, kdy si zákazník doladí jak barvu, tak i výbavu komponenty.  Ten se vloni využil u 31% objednaných kol. Ano, tento custom servis nabízí i další značky, ale ORBEA vyniká v tom, že MYO program umožňuje použít zdarma a to nejen na nejvyšších modelech. 

Pro letošní rok obohatila nabídku o zcela přepracovaný trail bike OCCAM, přidala hliníkové celoodrpužené OIZy…ale na to se podívejte ve videu.

Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková