Pořídíš dobře. Pomůžeš hodně! Dražba unikátního gravelu REPETE ve prospěch České Kanady

Uvažuješ o pořízení gravel biku? Zapoj se do třetího ročníku aukce Gravel Blinduro Reward ve prospěch krajiny České Kanady, ráje štěrkoletců a domova závodu Gravel Blinduro!

Jihovýchodní kout Čech přibližně mezi Kunžakem, Slavonicemi a Novou Bystřicí je už pět let domovem Gravel Blindura. Každý, kdo sem zavítal potvrdí, že je opravdu štěrkoletců ráj, protkaný cestami a silničkami s nejrůznějším povrchem a přívětivým profilem.

I letos organizátoři sportovně společenské akce Gravel Blinduro přichází s pomocí této oblasti, vyhlašují třetí ročník aukce Gravel Blinduro Reward, jejíž výtěžek bude věnován zpět do krajiny. Výtěžek se konkrétně využije na obnovu lesních studánek. 

Co se draží?
Unikátní gravel bike REPETE Verne

Tvoje velikost.
Tvoje barva.
Tvoje sedlo na míru.

Aukce odstartovala  1. 11. 2022 v 11:11 hod. – přihazovat můžete ZDE

Předmětem dražby je kolo na rámu ve velikosti a grafickém provedení dle volby vydražitele. 

Vyvolávací cena je 88.000 Kč

Kalkulovaná hodnota přesahuje 200.000 Kč!

Zajímavé vyvolávací ceny bylo dosaženo s podporou partnerů projektu.

Pořídíš dobře. Pomůžeš hodně. Prospěješ České Kanadě! 

Výtěžek použijeme na obnovu lesních studánek, ve prospěch krajiny České Kanady, ráje štěrkoletců a domova závodu Gravel Blinduro! Čím víc přihodíš, tím více pramenům se dostane potřebné péče!

Prokop&Pól

Základem šperkoletu ve prospěch krajiny České Kanady jsou italské ocelové trubky Columbus Spirit HSS pečlivě zpracované zlatýma českýma rukama svářečů Repete. Tentokrát v libovolné velikosti a barvě dle vlastního výběru. 

Karbonová vidlice Columbus je usazena do hlavového složení Cane Creek. Nekompromisní kola 3T obutá do japonských plášťů Panaracer v barvě Astral Blue chrání vložy Tannus. Řazení a brzdy SRAM od Aspire Sports doplňují kliky Praxis a kotouče Galfer. Karbonový představec MAX1 pevně svírá komfortní řidítka 3T zachumlaná do prémiové omotávky Ciclovation. 

České sedlo Posedla bude vydražiteli vyrobeno na míru a upevněno sedlovkou MAX1. Doplněno lahví s magnetickým systémem Fidlock a spolehlivými pedály Look. O tvou bezpečnost se postará blikačka MAX1. Jako šperk tu najdeš objímku Tune. Zrozeno v království Kolofix!

Přihazovat můžete ZDE

Foto: Patrik Procházka, Ivet Juchelková

Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková