9.12. – DNK Adventní kalendář

Otevíráme další políčko

SOUTĚŽ UKONČENA! Vítězkou se stává Petra Ferenčíková. 

Gratulujeme a všem ostatním děkujeme za odpovědi!

Při pátku si trochu pospíšíme. Žádné dlouhé psaní. Dárky máme od našeho stálého partnera webu DNK, společnosti Schindler, který má zastoupení víc jak dvou desítek cyklistických značek. Řada z nich nabízí pro své zákazníky obrendované doplňky, které nejsou primárně určené na kolo. Ale samozřejmě je jako správný sporťák využijete-buď na jinou aktivitu, nebo před či po kole.

Dnes máme sestavený balíček s užitečnými dárky. Využije je akčňák i ten, o si rád dopřeje přes zimu víc relax dní a pro novou sezónu si rád hledá insporaci ve videích nebo v knížkách.

Soutěžíme o suchý ručník Santini, super slušivou kšiltovku, knížku, jejíž název mluví za vše: Cyklistické maso v české kotlině…a bonus, ponožky v designu sportovního svátku L´Etape Czech Republic. 

V soutěži máme sice ručník italské značky Santini, ale několik dresů z početné kolekce této znyčky jsme vám na webu DNK už představily. Právě k designu této italské kultovní znyčky, která už vedle silniční nabídky zkouší oslovit i milovníky freeride ježdění bude směřovat naše dnešní otázka.

Soutěžní otázka zní:

Jaký model dresu Santini se vám líbí? 

(vybírat můžete z našich článků nebo na stránkách  českého zastoupení Santini, spol. Schindler)

Teď už stačí napsat odpověď na naši emailovou adresu damynakole@gmail.com

Do slosování se přijímají pouze odpovědi došlé v den, kterého se týká soutěžní otázka, tj. musí přijít do půlnoci soutěžního dne.

Výherce zveřejníme následující den na stránce se soutěžní otázkou. 

Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková