4.12. – DNK Adventní kalendář

SOUTĚŽ UKONČENA! Vítězkou se stává Barcadvor

Gratulujeme a všem ostatním děkujeme za odpovědi!

Slovenská značka Kellys nabízí nejen skvělá kola, ale také široký výběr doplňků. Bell 60 tropical green je stylový ocelový cyklistický zvonek v matném provedení s průměrem horní části 60 mm. Díky dodanému metrickému šroubu je snadné ho namontovat na řídítka, ideální volba zejména pro městská kola.

Možná si ho necháte pro sebe, nebo ho darujete někomu, kdo ocení jeho praktičnost. A co je radostnějšího, než udělat radost někomu blízkému.

Pokud pro zvonek nemáte využití a rozhodnete se ho předat dál, odměnou za správnou odpověď a štěstí při losování vás může potkat báječná kniha!

A nyní otázka týkající se odvážných žen na kole: Kdo byla první žena, jež objela svět na kole? Do nedávné minulosti zůstala tato osobnost v našich diskuzích téměř nezmíněna, přestože byla v Americe jednou z nejvýznamnějších žen 19. století. Kombinovala v sobě sportovního ducha, odvahu obchodníka a vášeň pro cestování.

Kniha „První žena na kole kolem světa“ od autora Petera Zheutlina podává poutavý příběh této fascinující postavy až sto dvacet let zpětně.

A právě těmto odvážným, silným a dovedným ženám na kole je věnována naše soutěžní otázka.

Soutěžní otázka zní:

Která žena je pro vás inspirativní a proč/čím?

Teď už stačí napsat odpověď na naši emailovou adresu damynakole@gmail.com

Do slosování se přijímají pouze odpovědi došlé v den, kterého se týká soutěžní otázka, tj. musí přijít do půlnoci soutěžního dne.

Výherce zveřejníme následující den na stránce se soutěžní otázkou