9.12. – DNK Adventní kalendář

SOUTĚŽ UKONČENA! Vítězkou se stává Barbora Klejchová.

Gratulujeme a všem ostatním děkujeme za odpovědi!

V DNK myslíme i na děti. Takže mámo, táto, pokud máte doma nebo v blízkém okolí malé cyklisty, tak dnes se musíte zapojit! Protože tu máme ten nejroztomilejší dárek v soutěži. Pro nejmenší věnoval do soutěže balíček stálý partner našeho magazínu, slovenský KELLYS.

Pitný režim na kole, ale i na pěším výletě může vylepšit i takhle praktická lahev YOUNGSTER o obsahu 0,35l. Co je pro milující rodiče důležité, že materiál je BPA Free, tedy v plastu není použitý bisfenol A, ten byl na základě studií o škodlivosti EU při výrobě kojeneckých lahví a obalů potravin pro děti do 3 let dočasně zakázán.

Dalším dárkem je KIDDY, roztomilý zámek na kolo (nebo koloběžku?). Má speciální design v podobě pejska, klíček je pak ve tvaru sušenky. Zámek má silikonovou úpravu, která je příjemná na dotek a také usnadňuje samotnou manipulaci se zámkem. Dobrou zprávou je i to, že v balení je i jeden náhradní klíček.

 

Soutěžní otázka zní:

Naučit dítě jezdit na kole – pro někoho záležitost na pár hodin, pro dalšího týdny, měsíce… Jak to bylo u vás? Napište nám zkušenost s vašimi dětmi, nebo pokud si pamatujete zážitky ze svého dětství…?

Teď už stačí napsat odpověď na naši emailovou adresu: damynakole@gmail.com

Do slosování se přijímají pouze odpovědi došlé v den, kterého se týká soutěž ní otázka, tj. musí přijít do půlnoci soutěžního dne.
Výherce zveřejníme následující den na stránce s touto soutěžní otázkou.