V dnešní době už skoro všechno řešíme přes zprávy.
Krátké reakce, smajlíky, rychlé odpovědi mezi dveřmi… a upřímně?
Někdy se tím úplně vytratí kouzlo obyčejného lidského hlasu.
Přitom pár minut telefonátu může udělat mnohem víc než deset napsaných vět.
Nemusí to být dlouhé.
Nemusí to být vážné.
Nemusí to být ani dokonalé, stačí dvě tři minuty upřímného „Ahoj, jak se máš?“.
Možná tím uděláš radost sobě.
Možná někomu, kdo to dnes potřebuje víc, než tušíš.
A možná zjistíš, že i tahle malá věc dokáže zpomalit den úplně jinak než cokoliv, co napíšeme přes klávesnici.
Třetí úkol 👉 Zavolej někomu místo psaní zprávy
