KolOna kemp zve na Dolní Moravu

Pozvánka na kemp, který můžete strávit i se svým přítelem, manželem, kamarádem…

Dostaly jsme do redakce pozvánku a velmi rádi ji předáváme. Hlavní duše KolOna kempů je dáma, která to na kole skvěle umí, ale také umí učit a svůj vztah ke kolu předávat dál.
Pokud máte volný víkend, třeba vám přijde tato last minute pozvánka vhod. Rozhodně nebudete litovat…….
Terka Votavová zve tentokrát (nejen) dámy :
“Stejně jako každý termín kempu, ani dnes tomu není jinak, nám některé účastnice onemocněly (přejeme brzké uzdravení), otěhotněly (přejeme hodně štěstí), zranily se (rychlé srůstání přejeme)…. A tak se nám uvolnilo pár míst na kemp na Dolní Moravě, který proběhne již příští týden od 6.-9.8.2015.
Tento termín kempu je smíšený, tedy určený nejen pro ženy, ale i chlapy. Pokud jste tedy přemýšleli o tom s námi vyrazit, máte nyní ještě jedinečnou příležitost své myšlenky zhmotnit a přihlásit se. 
Na našich kempech vám i kolo zdarma půjčíme, pokud nemáte vlastní či uvažujete o novém… Také na vás bude čekat bohatý program včetně skvělého jídla a zábavy. Cena kempu zahrnuje pobyt, stravu, permice na lanovky, pobyt ve wellness, doprovodný progam týkající se obecně sportovního životního stylu, masáží a relaxace, videocoaching, fotodokumentaci, mechanika, video na památku a spousty drobných dárečků od našich partnerů. 
Tentokrát nebude chybět ani malý blešáček – každému z nás se přeci doma válí spousta sportovního i civilního oblečení, které už nenosíme… Co když někdo jiný má ve skříni poklad, na který právě vy čekáte? Ideální šance na směnný obchod právě na našem kempu 🙂
 
Odměňte se za tvrdou práci tím, že si darujete zážitek, odjedete plni nových zkušeností, budete mít radost sami ze sebe a ještě poznáte spoustu nových lidí… Vyražte s námi!
Není nic jednoduššího, než vyplnit přihlášku na našem webu www.kolonakemp.cz a můžete balit kufry.
 
Děláme kempy s láskou a pro vás!
 
Tým KolOna
Autor: Kája P.
Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková