Zažij dráhu! Pozvánka na jednodenní kurz dráhové cyklistiky

Pronájem dráhy, zápůjčka kola, odborné vedení – to vše můžeš mít na jednodenním kurzu dráhové cyklistiky

Patříte mezi milovníky cyklistiky, trávíte v sedle volné chvíle, závodíte a chcete se posunout dále? Nejen výkonem, ale rádi byste získali také nové poznatky, zkušenosti od profesionálů a odborníků? Učit se sport není ostuda! Naopak, pojďte se školit od těch nejlepších. Fakulta tělesné výchovy a sportu ve spolupráci s partnery připravila projekt „DO SEDEL“. Seriál vzdělávacích kurzů pro zájemce o studium v oboru cyklistika se zaměřením na praxi. Novinkou je denní kurz dráhové cyklistiky.

Kdy?
17. 4. 2024

Kde?
Velodrom Motol 

S kým?
S reprezentačním trenérem Lukášem Thunem (Dukla Praha), Svatoplukem Henkem (Český svaz cyklistiky), Hanou Topolovovou (FTVS UK)

Proč se kurzu zúčastnit, co vám přinese?

Kurz je vhodný pro každého nadšence, který se zajímá o cyklistiku. Dráhové odvětví není tak dostupné jako další sekce cyklistiky, je vázané na velodrom. Proto kurz přibližuje všem lidem pohled na cyklistiku, která má ve světě dvou kol svou krásnou historii, atraktivní současnost i jistou budoucnost. Vše probíhá v bezpečném prostředí bez dopravy, což nejvíce ocení mladší kategorie a jejich rodiče. Jízda na dráze pomáhá s rozvojem techniky díky pevnému převodu na zadním náboji, který nutí dráhaře šlapat na bicyklu tzv. kulatě, ovládání kola a orientace na dráze atd. 

Více informací zde ZDE

Kontaktní osoba: Hanka Topolovová, hana.topolovova@ftvs.cuni.cz

Autor: Hana Topolovová

Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková