Stálice na trhu cyklokempů Alltraining.cz zve na Mallorcu.

Již po sedmé společnost Alltraining.cz chystá několik tréninkových cyklistických kempů, a to jak pro výkonnostní tak i hobby cyklisty. A může jet i celá rodina !

Ať už chcete naplnit své sportovní sny nebo si aktivně odpočinout od pracovního vytížení, jistě si vyberete program šitý na míru. Kempy jsou desetidenní. A kdo si pospíší, může využít  „first minute“ zvýhodněné nabídky, která trvá do 20.listopadu.

Zde máte pět důvodů, proč si  kemp Alltraining.cz vybrat, na co se můžete těšit.

1. ALL INCLUSIVE TRÉNINKOVÉ A REGENERAČNÍ SLUŽBY
Čeká na vás celodenní propracovaný tréninkový program s profesionální péčí týmu trenérů pod vedením zkušeného trenéra a odborníka Vojtěcha Berana. Hned druhý den po příjezdu absolvujete zátěžový test, nastaví se vám správný posed a podle aktuální výkonnosti budete rozděleni do několika tréninkových skupin. Každá skupina bude mít svého trenéra.

Po tréninku se o vaši regeneraci postará fyzioterapeut, masér či wellness centrum v hotelu. Večerní program vyplní zajímavé přednášky a debaty z oblasti cyklistického tréninku, výživy a  regenerace od odborníků z tréninkového centra Alltraining.cz, můžete se zúčastnit i besed s pozvanými hosty (v historii byli  na kempu nejlepší cyklisté, například Zdeněk Štybar, František Raboň, Peter a Martin Velitsové, Kristián Hynek, a další).

2. DÁRKY, IONTOVÉ NÁPOJE, MECHANIKA DOPROVODNÉ VOZIDLO
Čeká na vás spousta dárků, iontové nápoje, mechanik a doprovodné vozidlo na každý trénink. Od každého z  partnerů Alltraining.cz  dostanete malý dárek, který zpříjemní váš pobyt na kempu. Na  trénink je pro vás připraven iontový nápoj od firmy Nutrend. Nebudete se muset starat ani o zapůjčené kolo, mechanik ho po každém tréninku připraví na následující den. Nebude chybět ani doprovodné auto, které bude vždy na blízku a pomůže v případě nouze, defektu či nutnosti doplnění energie na další část tréninku. K dispozici bude i fotograf, který vystihne v momentkách každého z vás i celou atmosféru tréninkového kempu. Po celý pobyt budete mít možnost testovat novinky a veškeré výrobky od partnerů kempu.

3. KOLA SPECIALIZED PRO KAŽDÉHO
Budete moci trénovat na kolech vítězů Tour de France a mistrů světa.Nemáte-li své vlastní silniční kolo, nevadí, prohánět se po celou dobu pobytu můžete na celokarbonových závodních kolech Specialized pro rok 2015 (Tarmac SL4 Comp). Na  sportovní dovolenou pohodlně vyrazíte jen s malým batůžkem a starost s odvozem či častým poškozením kol při přepravě vám odpadne. Kolo budete mít nastaveno přímo na svou postavu podle předem zaslaných mír. Pokud se rozhodujete pořídit si nové kolo nebo se na něm naučit jezdit, budete mít ideální možnost si ho vyzkoušet.

4. AKTIVNÍ PROGRAM PRO DOPROVOD (S MOŽNOSTÍ HLÍDÁNÍ DĚTÍ)
I pro doprovod je připraven aktivní cyklistický celodenní program vedený trenérem, včetně stejných benefitů jako mají ostatní účastníci. Užijí si tak sportovní dovolenou a odpočinou si od všedních povinností, a zapracují i na své kondici. Mají tak jedinečnou možnost užít si sportování naplno bez starostí.

Můžou využít i hlídání malých ratolestí (od 5 let) a plně se vrhnout do každodenně vedeného sportovního programu. Ať už se jedná o pěkný výlet po mallorských silničkách či zdokonalení techniky jízdy pod vedením trenéra a tedy jistě  zvednutí celkové fyzické kondice. Večer pak je možnost využít služeb fyzioterapeuta či maséra a nechat své tělo plně regenerovat a odpočinout do dalšího dne plného sportu.

5. PROGRAM PRO MALÉ ZAČÍNAJÍCÍ BIKERY
Máte doma začínajícího bikera od 8 do 14 let, který se chce vrhnout do závodění a cyklistika ho baví?Neváhejte a vezměte své dítě s sebou na kemp, ve skupině vrstevníků se naučím správným základům jízdy na kole tak, aby hravě zvládl jízdu v terénu. Osvojil si základní cyklistické návyky a dovednosti, a kolo se tak pro něj stane zábavným a bezpečným sportem, který ho bude bavit stále více. I pro začínající bikery je možnost zapůjčit kolo.

Detailní info o všech kempech najdete zde.

Autor: Kája P.
Foto: Alltraining.cz

Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková