7 věcí, které pomůžou, aby šla práce s úsměvem

Sedm tipů pro milovnice cyklistiky, jak si zpříjemnit své pracovní místo. Třeba vám to pomůže k tomu, aby se vám lépe pracovalo, přemýšlelo , práce utíkala od ruky a to vše s úsměvem……

Přestože je kolo naší životní láskou, nemůžeme, bohužel, být všichni profesionálové, naopak větší část dne trávíme v kanceláři, u počítače. Pokud máte své pracovní místo, svůj stůl, zkuste si ho vyzdobit trochu po svém. Přinášíme pár nápadů, které vám možná ranní příchod do práce rozveselí. Tyto krásné, ale i praktické věci vybudu připomínat, že na vás po práci váš dvoukolový miláček čeká, stačí vyrazit……a nebo se alespoň těšit.

1. Klíčenka s kolem

 

 

4551404_900-550


Proč neotvírat dveře své kanceláře (nebo skříňky, kde máte svou pracovní uniformu) s pěkným přívěškem, který vás bude nejen těšit, ale i vašemu okolí jednoznačně sdělí, co je vaší vášní.
Zkuste objednat zde

2. Blok s motivem kola


Může číhat v šuplíku ať už na sepsání denních povinností a nebo nápadů, které se během dne ve vaší hlavě objeví. A pokud to bude třeba tip, kam zajet na vyjížďku, tak to bude perfektní !
Zkuste objednat zde

3. Držák na tužky a propisky

 


Ozdobí váš stůl a bude vás jistě bavit. A třeba inspirovat, když při pondělním ránu budete muset vytvořit zprávu na poradu.
Zkuste objednat zde

4. Kancelářské sponky

 


Díky těmto skutečně netypickými sponkami si udržíte pořádek ve věcech a zároveň budou dokonalým doplňkem  na vašem pracovním stole.
Zkuste objednat zde

5. Držák na izolepu

stojan-na-lepici-pasku-retro-kolo-0.jpg.big


Další s praktických pomocníků na váš kancelářský stůl. A je stoprocentně jisté, že každý, kdo půjde kolem, se u vás zastaví a tuhle šikovnou věci pochválí…
Zkuste objednat zde

6. Cyklohodiny


Sledovat čas je i v práci nutností. Abyste neprošvihla začátek porady, domluvenou schůzku a nebo….stihla vše dokončit a neunikla vám společná vyjížďka s přáteli.
Zkuste objednat zde

7. Hrnek na ranní /odpolední kávu

004
Každá z nás si vybírá na své pracoviště hrnek tak, aby se alespoň na chvíli cítil, jako doma. Proč si tedy nevybrat nějaký pěkný, s cyklistickým motivem. Káva nebo čaj budou chutnat dvojnásob…..
Zkuste objednat zde

Autor: Kája P.

 

 

 

Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková