FOR BIKES zahajuje již zítra. Víme, proč jít!

Malá pozvánka těsně před zahájením největšího cyklistického veletrhu….

Pět nabitých hal, téměř 300 vystavovatelů, zastoupení velkých značek až po ty méně známé. Kola, oblečení, doplňky, cestovky, časopisy – to vše a spousta dalšího. FOR BIKES ale není jen na koukání po vystavených exponátech, nabízí i bohatý doprovodný program. Tak aby si na své přišla skutečně celá rodina. Autogramiády úspěšných sportovců, testovací dráhy pro děti i dospělé, profíci v akci při 1. ročníku Author silničního kritéria, které se pojede přímo v areálu PVA Letňany.

A tady malá ochutnávka toho, co může zajímat právě nás, dámy….

Dámské elektrokolo značky APACHE
Elektrokola mají ve světě cyklistiky zelenou a tak jsou v nabídce řady firem. K naší radosti i u české značky Apache, která představí novinku a to dámské elektokolo Apache Yamka, které má specielně upravenou geometrii, aby dobře vyhovovalo ženským požadavkům.  Kolo budete moci nejen obdivovat, ale také hned na místě otestovat. Kola Apache najdete na dvou místech: Hala 5, A12 a v hale FOR Ebikes (H5, B5).

Autogramiáda skvělých (slavných) mužů
Pro vaše partnery jsou možná inspirací, obdiv jim patří za jejich sportovní výkony. Ale jsou to i fajn chlapi a pěkně se na ně kouká;-), o čemž se můžete přesvědčit na autogramiádě. A o kom je řeč? Cyklista Jirka Ježek, historicky nejúspěšnější paralympionik, s věčně klukovským úsměvem na tváři. Kristián Hynek, česká maratonská hvězda, skromný sympaťák. Třetí do party je triatlonová legenda, Filip Ospalý, který kromě cyklistiky bravurně zvládá i plavání a běh.

Dárek pro partnera, přítele nebo kámošku
Ano, i tuto věc můžete zvládnout vyřešit na FOR Bikes. U stánku největší cyklistické akce na našem území- MS horských kol v Novém Městě na Moravě, proběhne křest nové knihy „Cesta k mistrovství světa“, která mapuje 5 let předchozích podniků SP právě na Vysočině – a je zachycena okem špičkového fotografa, Michala Červeného, který  2. dubna, v 11h, společně s organizátory MS,  tuto horkou novinku pokřtí. Knihu plnou nádherných fotografií si můžete hned na místě zakoupit. A samozřejmě také vstupenky na MS, oficiální trička, ponožky …prostě dobrý tip na dárek.

Author silniční kritérium
A když už jsme u toho závodění, na špičkovou cyklistiku se můžete podívat hned první den. V 15 hodin se startuje a Vy máte možnost vidět většinu předních českých týmů. Takhle blízko mít naše hvězdy, to už stojí za pozornost.

Naše redakce DNK samozřejmě na výstavišti nebude chybět, těšte se už v pátek na horké novinky a tipy, proč se na veletrh vypravit. Brány výstaviště jsou otevřeny od pátku do neděle, od 10 do 19 hodin. Více Inko na www.forbikes.cz

Autor: Kája P.

Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková