Tipy na vánoční dárky pro PÁNY cyklisty

Již podruhé za vámi přicházíme s našimi tipy na vánoční dárky, dnes je tu další desítka a to pro pány kluky cyklisty…

Tlaková myčka AQUA2GO

Řádí váš drahý na kole, bez ohledu na počasí a polovinu víkendů v roce má vyhrazenou na závodění? Překvapte ho praktickým a hodně užitečným, dárkem, pořiďte mu mobilní tlakovou myčku AQUA2GO. Získá tak naprostou nezávislost na mytí kola kdykoliv a kdekoliv. Myčka nabízí dvojí možnost napájení, externí ze zásuvky autozapalovače a interní díky 12V výměnným bateriím. Integrovaná nádrž na vodu pojme 17 litrů a to už stačí na očistu kola (dokonce dvou) a také sprchu. Tu si totiž může majitel dopřát díky sprchovému nástavci, který je součástí balení. 

 

cena: 5650,- Kč

www.muc-offsport.cz

 

Dárkový poukaz SAUNIA
 
Každý sportovec  ví, že je důležité věnovat čas nejen fyzické zátěži, ale také potřebné regeneraci. Sauna patří mezi procedury velmi účinné a zároveň je oblíbená  i pro svůj společenský význam. Darujte k vánocům předplacenou kartu do saunového světa SAUNIA. Karta je přenosná, lze na ní čerpat více vstupů najednou a kredit se může průběžně doplňovat.  A pokud byly pobočky Saunie dosud situované pouze v hlavním městě, již brzy tomu bude jinak.

cena:  od 1000,- Kč

www.saunia.cz


Kalendář  Žena a kolo 2017

Velký nástěnný kalendář  Žena a kolo přináší  kousek krásy i nádech historie. Ústředním motivem je totiž žena oslavující značku velocipedu nebo jeho výrobce. Cyklistický kalendář je opět sestaven z těch nejkrásnějších dobových reklamních plakátů, které v 19. a 20. století propagovaly jízdní kolo. Je v celobarevném provedení na přírodním papíře, ve formátu 320 x 600 mm a zaručeně vkusně vyzdobí vaše společné prostory nebo kancelář, aniž by příliš rozptyloval od práce!

cena: 399,- Kč

 www.cykloknihy.cz

Kellys pumpa OMNI

Malá, ale šikovná. Tak můžeme popsat další z našich vánočních tipů. Pokud chcete překvapit hodně praktickým dárkem a přesvědčit svého drahého, že to i vy s kolem myslíte opravdu vážně a ta nová vidlice, co vám pořídil, nejsou zbytečně utracené peníze,  kupte kombinovanou pumpu na duše i vzduchové tlumiče. Velikost 26 cm i malá hmotnost ( lehce přes 200gramů) předurčují , že se stane součástí výbavy na každou vyjížďku. Disponuje i přehledným tlakoměrem, takže dobře poslouží  k v terénu, kdykoliv bude potřeba.

cena: 999,- Kč

www.kellysbike.com


Manžety KOLO

Kdo chce tvrdit svou vášeň na každém kroku, toho potěší drobnost, která o něm leccos prozradí. Manžetové knoflíčky s motivem kola budou trefou do černého.  Jejich velikost 16mm bude pasovat do každé košile.

cena: 255,- Kč

www.designempathy.cz

Solární cyklista

Motivaci i relax nabídne pohled na cyklistu, který jede na sluneční pohon. Rychlost jeho šlapání je určená intenzitou dopadajících slunečních paprsků nebo teplého umělého světla.  Silueta cyklisty je z pochromovaného kovu, solární panel je umístěn na podstavci.  Když zasvítí první paprsky, cyklista se rozjede a třeba dá signál i svému majiteli, že je čas vyrazit na kolo!

cena: 1817,- Kč

www.solar-eshop.cz

batoh fox

Batoh Fox Racing Convoy Hydration Pack Camo OS

Skvělý parťák na cesty lesem. Tento hydro batoh z kolekce Fox Racing má 3 litrový zásobník na tekutiny a celkově 12 litrový obsah. Do velké hlavní kapsy se vejde vše nezbytné i na delší vyjížďky, kapsa na nářadí je od hlavní kapsy oddělena. Nechybí rolovací držák na XC helmu, ani klasické popruhy pro uchycení integrálky.  Samozřejmostí je anatomicky tvarovaný zadní panel z Evo materiálu.

cena: 2949,- Kč

www.n1shop.cz/

Bontrager  Velocis silniční helma

Tímto dárkem dáváte bezpečnost na druhou! Špičková silniční helma v neonově žluté barvě poskytuje dvojnásobnou ochranu, protože  jezdec bude i za špatných světelných podmínek vidět. Helma Velocis má karbonovou kostru, na hlavě se pohodlně usadí a díky propracovanému systému odvětrání i nízké váze (220g pro vel. M) jezdec zapomene, že jí má na sobě.  Součástí balení je i odnímatelný textiní štítek (NeoVisor).

cena: 4699,- Kč

www.bretton.cz

Sada nářadí Super B

Co cyklista, to domácí kutil. Každý cyklista by měl mít doma základní výbavičku pro základní servis, doporučujeme například tuto sadu nářadí značky Super B. Ta se skládá z 29-ti dílů nářadí pěkně uklizené v přenosném kufříku. 

cena: 3 725,- Kč

www.cykloprofi.cz


BINA – Energy warm

Je váš partner zapálený cyklista a zima  ho nezastaví, ani když rtuť teploměru klesá pod nulu? V tom případě ocení dárek z kolekce kosmetika Bina. Startovní hřejivá emulze ENERGY WARM intenzivně prohřeje a připraví na sportovní výkon v chladném počasí. Zlepšuje lokální prokrvení a zvyšuje odolnost pokožky vůči extrémním podmínkám. Hřejivá emulze má využití i v běžném životě – prokrví, prohřeje a uvolní zatuhlé svaly.

cena: 370,- Kč

www.bina-store.eu

Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková