Vánoční soutěž. Hádej, kdo to je?

Víte, kdo se skrývá v naší fotohádance? Tipujte a vyhrajte vánoční dárek!

Rok s rokem se sešel a my tu máme opět Vánoční soutěž! Chcete od nás dárek? Stačí dobré oko a trocha štěstí. Letos jsme pro vás přichystaly fotohádanku. I když jsme fotku pořízenou na domácích závodech  musely trochu upravit, určitě se dnes nebo zítra trefíte svým tipem do černého!

Pojďme na to!

Kdo se skrývá na naší fotce? 

Na fotografii je více postav, v cyklistice nejde o žádné nováčky. Chceme vědět jména všech tří. Kdo pozorně četl přes rok naše články, bude to pro něj hračka 😉

úterý

Poznáváte?  Pokud ne, už zítra ráno pokračujeme v odhalování. 

Kdo nehraje, nevyhraje. 

Své tipy nám posílejte na email: redakce@damynakole.cz, nejpozději do pátku 16.12., poslední správné odpovědi musí přijít nejpozději do páteční půlnoci.

V pondělí zveřejníme 8 šťastných výherců i správnou odpověď.  A nezapomeňte spolu s odpovědí poslat i svou adresu.

 

O co letos soutěžíme?

Helma CRATONI Allride

Tato helma zastupuje novou kategorii MTB helem pro All Mountain jízdu. Lehká konstrukce a RLS (rapid look system) systémem poskytuje dokonalou ochranu pro každý tvar hlavy. 13 ventilačních otvorů zaručuje vynikající odvětrání, nechybí odnímatelný kšilt.

Cena: 1699,- Kč

www.mojekolo.cz

Dámský dres Kellys JODY

Sportovní střih s raglánovými rukávy a šmrncovní design má dámský dres Kellys JODY.  Je vyroben z jemného a lehkého materiálu  Borgini® se specielního mikrovlákna, které zajišťuje maximální odvod potu od pokožky. Už i tak vysoká prodyšnost dresu je zvýšená odvětráním v podpaží.

Cena: 1199,- Kč

www.kellysbikes.com

2x Kosmetický balíček BINA

Sportovní kosmetika BINA  Energy warm zahřeje a prokrví vaše svaly před výkonem, po zátěži se můžete naopak pustit do rychlé regenerace s emulzí BINA Back to game. Balíček kosmetiky BINA bude s překvapením, „namíchá“ ho totiž sám majitel značky. Tak se těšte!

Cena: 660,- Kč

www.bina-store.eu

2x Kalendář Žena a kolo 2017

Velký nástěnný kalendář pro příští rok oslavuje krásu ženy i velocipedu. Každý měsíc vás potěší dobové reklamní plakáty z 19. a 20. Století.  Celobarevné porvdení a formát 600 x 320 mm ozdobí domov i kancelář.

Cena: 399,- Kč

www.cykloknihy.cz

2x Ponožky Dámy na kole

Sportovních ponožek není nikdy dost. Ty s logem DNK  vám budou nejen dobře sloužit, protože jsou z dílny Eleven sportwear, ale navíc v nich budete originální.  Prostě Dáma na kole!

Cena : 129,- 

Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková