MODO by Superior Bikes. Program pro ženy napříč Evropou, v Čechách pět MODO pointů.

Vyjížďky, servis, MODO ambasadorky, které vás povedou. Vedle dvou MODO pointů v Praze se můžou těšit i dámy z Jihlavy, Brna a Opavy.

„Jezdíš ráda na kole pro zpříjemnění dne, žiješ aktivním životním stylem, zajímáš se o sportovní módu a ráda sdílíš zážitky s kamarádkami? MODO komunita je plná holek, jako jsi ty! Evropských bikerek, které vyrážejí každý týden na společné vyjížďky v různých lokalitách, užívají si spolu volný čas, aby se jejich den stal krásnějším od společné vyjížďky, přes posezení u dobré kávy a servisu Vašeho dvoukolého miláčka v lokálním MODO obchodě by Superior Bikes.“

S tímto programem, zaměřeným na ženy, přišla značka Superior Bikes pro letošní rok. Útržkovité zprávy se navenek dostávaly již během loňského roku, kdy značka prezentovala své modelové novinky, a bylo znát, že se pro dámy chystá něco většího, než jsou jen krásná designově sladěná kola kolekce MODO a oblečení.

 

Značka Superior vybrala napříč Evropou své důležité obchodníky, se kterými se zrodil projekt MODO obchodů, napojených na lokální MODO ambasadorky. Ty budou v průběhu roku pravidelně vyrážet od obchodů na společné vyjížďky s dalšími dámami z řad veřejnosti a budou se tak snažit bikerkám, které jsou při jízdě odkázány samy na sebe, nebo na své partnery, připravit fajn program a den na kole jak v ČR, tak dalších zemích, jako je Dánsko, Německo, Polsko a další.

Jednou týdně tak budou na společné vyjížďky vyrážet i dámy u nás, a to v Praze od obchodů Štěrba kola a Cyklo Vape, od brněnského BB Cyklosport v Popůvkách, jihlavského Hipp Cycles a Opavského SupShopu, vždy s ambasadorkou MODO, jednou z pohodových holek, o kterých si už teď můžete přečíst na nové podstránce webu Superior Bikes https://superiorbikes.eu/cz/modo . S vyjížďkami bude spojeno i testování kol MODO a další program.

Celý projekt spojila značka Superior s dalšími značkami, ve světě cyklistiky dobře známými, Fizik a Pearl Izumi, které projekt zajišťují materiálně a jsou díky svým zkušenostem ze světa dámského bikingu celému projektu inspirací, stejně jako inspirovaly kolekci MODO kol značky Superior, svým originálním designem.

Dámy, pokud hledáte partu holek ve Vašem okolí a bydlíte v blízkosti výše jmenovaných lokalit, k tomu fajn servis v obchodě, který se může stát Vaší bikovou základnou a chcete si užívat bezva dny na kole, MODO by Superior Bikes je stvořeno pro Vás.

 

Autor: Pressnews

 

 

 

 

Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková