Nové mezinárodní cyklistické centrum na Mallorce

Řada českých i zahraničních cyklistů od letošního února využívá pod záštitou tréninkového a rehabilitačního centra Alltraining.cz špičkové a profesionální zázemí s velkou půjčovnou Mallorcacyclingcenter.com v prostorách hotelu Java na Mallorce.

Nejen čeští účastníci známých cyklistických kempů Alltraining.cz si na Mallorce mohou dopřát profesionálního servisu. Aktuálně jsme pro celé jaro pro všechny české klienty, kteří se se k nám přijedou podívat, připravili dárek v podobě 50% slevy na sportovní a regenerační služby. Ti, co si kolo BMC od nás zapůjčí, dostanou automaticky cyklistický dres a masáž zdarma, aby si slunnou Mallorcu mohli užít ještě více.

Otestujte prémiová švýcarská karbonová kola BMC

Chceme všem cyklistům Mallorku zpříjemnit tak, aby si ji užili na skvělých kolech s profesionálním servisem a najeli spoustu kilometrů v pohodlí a se skvělým zázemím. Proto u nás najdete půjčovnu s 250 karbonovými koly prémiové švýcarské značky BMC, a to od základních až po špičkové závodní modely. Disponujeme celokarbonovými speciály převážně na diskových brzdách a elektrickém řazení. I vy se tak můžete na Mallorce prohánět na nejnovějších kolech modelové řady roku 2019 a na kolech vítězů Tour de France, olympiád a mistrovství světa. Na svoji dovolenou můžete pohodlně vyrazit jen s malým batůžkem a starost s odvozem či častým poškozením kol při přepravě vám odpadne.

Potěšíme navíc i cyklisty, kteří si raději zajezdí v terénu než na silnici, je zde na výběr i několik horských kol.  A nezapomněli jsme ani na dámy, které by na dovolené s manželem – sportovcem rády vyrazily na pohodovou projížďku na trekingovém kole.   

Nastavíme Vám kolo přímo na míru

Při zapůjčení budete mít každé kolo vždy nastaveno přímo pro vaši postavu a bude vybaveno i nezbytnými doplňky pro případ nouze a defektu. Za deset let existence našich tréninkových kempů jsme neměli jediného nespokojeného klienta, kterému by zapůjčené kolo nesedělo.

Užijte si trénink bez starostí díky SOS asistenci

K ceně půjčovného je účtován povinný servisní balíček, který obsahuje pojištění kola a SOS ASISTENCI, která vám v případě nehody či mechanického defektu zaručuje naši pomoc, a to kdekoli po ostrově zdarma.

Využijte komplexní sportovní služby

Pro sportovce není nic lepšího, než si po splněném tréninku užít sportovní masáž či využít odborné regenerační fyzioterapeutické služby v našem rehabilitačním centru s vysokou odborností. Abyste na kole jeli zdravě, správně a bez bolesti, nastavíme vám posed na míru a v nabídce máme též vypékací vložky do treter, které napomohou ještě většímu komfortu při jízdě. Můžete u nás absolvovat i zátěžový test, díky kterému zefektivníte váš trénink.

Naše centrum disponuje i cykloservisem a cyklistickým obchodem s bohatou nabídkou, díky které si s sebou nemusíte nic vozit. Máme pro vás připraveno vše od kvalitní sportovní výživy a suplementů Nutrend (tyčinky různých ovocných příchutí, raw tyčinky, gely, vitamíny aj.) pro posilnění na vyjížďky až po funkční cyklistické oblečení Lawi a další potřebné doplňky.

Luxusní ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu

Ke službám našeho centra neváhejte využít i služeb hotelu Java****, v jehož přízemí se naše půjčovna nachází. Jedná se o klidný hotel v bezprostřední blízkosti pláže nabízející moderní wellness zázemí. V hotelu panuje klidná a rodinná atmosféra umožňující bezproblémovou a pohodovou relaxaci. Mezi standardy patří prostorné dvoulůžkové pokoje a prvotřídní jídlo, které nezklame profesionálního sportovce ani gurmána, který rád ochutná všechny připravené pokrmy. Mezi další lákadla patří vyhřívaný bazén, sauna, fitness, internet, cyklistické zázemí s uzavřeným boxem pro kola, zahrada vhodná pro relaxaci a skvělá cyklistická atmosféra.

Všichni mallorští cyklisté mají stejný cíl: pořádně si zajezdit na kole, užít sluníčka a najet rájem cyklistů co nejvíc kilometrů. Užijte si slunnou Mallorku po svém na prémiových kolech BMC i vy! Naše strategické místo je pro svoji polohu i ideálním výchozím bodem pro všechny cyklisty, kteří chtějí projet celý ostrov.

Veškeré informace najdete na oficiálních stránkách našeho centra: www.mallorcacyclingcenter.com. Těšíme se na vás!

 

Autor: Komerční sdělení, Alltraining

Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková