11.12 – DNK Adventní kalendář

Dnes dárky pro celou rodinu 🙂

SOUTĚŽ UKONČENA!

A vítězkou se stává Nikola Janková
Té gratulujeme a všem děkujeme za odpovědi!

Dnes pro vás máme rodinný balíček. Prostě radost pro všechny: mámu, tátu i dětičky.

Slovenská značka KELLYS má ve své nabídce nejen kola všech kategorií, ale také velmi pestrý sortiment doplňků. Nechybí ani lifestyle oblečení. Z této sekce máme parádní trička!  

Pro ženu: volnočasové tričko FLOWER POWER je v pohodlném dámském střihu ze 100% česané bavlny. Na omak lehký a příjemný materiál zaručuje maximální komfort při nošení.

Pro muže: tričko SMASH je pánské basic tričko šité v pohodlném střihu a je ze 100% organické bavlny. Díky příjemnému materiálu a pohodlnému přizpůsobenému střihu je dokonalým společníkem k jakékoli aktivitě. Na přední straně je atraktivně zpracované logo Kellys.

Pro děti: KIDDY je roztomilý zámek určen pro nejmenší jezdce. Má speciální design v podobě pejska, klíček je pak ve tvaru sušenky. Zámek má silikonovou úpravu, která je příjemná na dotek a také usnadňuje samotnou manipulaci se zámkem. Dobrou zprávou je i to, že v balení je i jeden náhradní klíček.

Soutěžní otázka zní: 

Kolik zámků na kolo má aktuálně ve své nabídce značka Kellys? Počítají se i barevné varianty. 

Teď už stačí napsat odpověď na naši emailovou adresu damynakole@gmail.com

Do slosování se přijímají pouze odpovědi došlé v den, kterého se týká soutěžní otázka, tj. musí přijít do půlnoci soutěžního dne.

Výherce zveřejníme následující den na stránce se soutěžní otázkou také na Facebooku Dámy na kole.

Katka Polívková