19.12 – DNK Adventní kalendář

Brýlí není nikdy dost!

SOUTĚŽ UKONČENA!
A vítězkou se stává Martina Buriková 🙂
Gratulujeme a všem ostatním děkujeme za odpovědi!

Dnes tu máme parádičku od značky, která se ještě v naší soutěži DNK Adventní kalendář neprezentovala. Jistě jste o ní už slyšeli – jde o španělský Spiuk. A od českého zastoupení jsme dostaly do soutěže krásné dámské brýle Spiuk Jifter.

Jde o sportovní model brýlí, které se hodí pro trénink i závody. Brýle mají kromě hlavního zrcadlového skla i dvojici náhradních skel: čiré a rozjasňovací.

Skla mají odvětrávání a speciální ochranu, díky čemuž je mlžení sníženo na minimum. Konce nožiček jsou pogumovány pro dokonalé usazení na obličeji či pro odložení do průduchů přilby.

Spiuk Jifter jsou schované v pevném pouzdře, součástí balení je i obal z mikrovlákna. Cena se v naší soutěži neprozrazuje, ale tady alespoň naznačíme,  kdo by s vámi chtěl vyměnit třeba za lahvinku skvělého Moët & Chandon, ještě by musel přidat alespoň sáček mandlí. 

 

S logem značky Spiuk si můžete pořídit spoustu pěkných cyklistických doplňků, kromě brýlí také helmy či tretry. Mimochodem, je to také velmi vyhledávaná značka mezi triatlonisty.

Soutěžní otázka zní:

Najdeme v nabídce značky také boty, vhodné na trailové ježdění? 

Odpověď pošlete na naši emailovou adresu damynakole@gmail.com

Do slosování se přijímají pouze odpovědi došlé v den, kterého se týká soutěžní otázka, tj. musí přijít do půlnoci soutěžního dne

Výherce zveřejníme následující den na stránce se soutěžní otázkou také na Facebooku Dámy na kole.

Katka Polívková