Bikerky Nash, Čábelická a Štěpánová draží dresy pro hendikepovanovu sportovkyni

Charitativní dražba dresů českých bikerek Kateřiny Nash, Jitky Čábelické a Karly Štěpánové a také triatlonisty Petra Vabrouška půjde na podporu 12leté hendikepované sportovkyně Alex Borské!

Informuje o tom projekt BIKE HERO (www.bikehero.cz) ve spolupráci se Sport pomáhá (www.sportpomaha.org) a Markétou Peggy Marvanovou (www.peggymarvanova.cz), kteří společně připravil v pořadí jíž druhou charitativní dražbu. Ta první, ve které se dražil dres Petera Sagana, Jaroslava Kulhavého, Ondřeje Cinka a Romana Kreuzigera, vynesla úctyhodnou částku 26.889 Kč. Ta Alex pomohla z části zafinancovat zavodní handbike vyrobený pro ni na míru.

Protože pomáhat nás baví, tak jsme na sklonku loňského roku oslovili Karlu Štepánovou, která v nadsázce nazvala BIKE HERO “pekelným maratonem“ 🙂 jestli by nám do této druhé dražby neposkytla svůj podepsaný dres. Karla byla tak hodná, že k dresu navíc přidala i originální peněženku její vlastní výroby.

Petr Vabroušek, kterého si velmi vážíme nejen jako výborného sportovce, ale také úžasného člověka, neváhal ani minutu a zaslal nám svou podepsanou závodní triatlonovou kombinézu.

Jitka Čábelická zase věnovala svůj mistrovský dres i s cyklistickou čepkou Kolofix. Díky Lukáši Richterovi ze společnosti Trek máme v dražbě i dres Kateřiny Nash. Když se o dražbě Lukáš dozvěděl, neváhal a poskytl nám zarámovaný dres Katky, který ještě nedávno zdobil prostory jejich kanceláří. Všem chceme moc poděkovat a věříme, že se povede získat co největší částku, která Alex zase trochu pomůže a usnadní cestu za jejím velkým snem, a to reprezentovat Českou republiku na paralympiádě.   

Více o Alex Borské naleznete zde: www.facebook.com/alexborska

Nyní tak máte jedinečnou šanci podpořit Alex a navíc získat v této charitativní dražbě podepsaný dres své hvězdy, přihazovat můžete na níže uvedených odkazech:

Kateřina Nash – www.aukro.cz/katerina-nash

Jitka Čábelická – www.aukro.cz/jitka-cabelicka

Karla Štěpánová – www.aukro.cz/karla-stepanova 

Petr Vabroušek – www.aukro.cz/petr-vabrousek

 

Dražba startuje 1.2.2021 ve 20:00 na portálu Aukro.cz a končí ve čtvrtek 11.2.2021 ve 20:00. Využijte této výjimečné příležitosti získat cennou sběratelskou relikvii a zároveň podpořit Alex v její cestě za snem.

Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková