19.12. DNK Adventní kalendář

Čtvrtá adventní neděle je tu a s ní i další soutěžní otázka….

SOUTĚŽ UKONČENA! A vítězem se stává Eliška Jeníčková 🙂 Té gratulujeme a všem děkujeme za odpovědi!

Cyklistické batohy už se zařadily mezi základní doplňky, které nesmí ve výbavě chybět. A u mnohých cyklistů to nekončí jen jedním kouskem. V dnešní soutěži máme batoh KLS Grade, s objemem 10 l. Jeho velké plus je i velmi lehká konstrukce. Pobere tak dostatek věcí a přitom nebude zatěžovat sám o sobě zbytečnou váhou.

A čím je batoh ještě zajímavý? Přední část batohu nabízí asymetricky střiženou dvojkapsu, s pružné, ale hustě tkané síťoviny. Shora se dá uložit to, k čemu potřebujete mít rychlý přístup, třeba lehká větrovka. Z jemné síťoviny jsou ještě na bocích dvě užší kapsy, zakončené pružinkou.

V hlavní komoře bude vše pěkně uspořádáno díky vnitřním kapsám a samostatné sekci pro vodní vak. Batoh má také síťku na přenášení přilby uloženou v kapse na zip ve spodní části.

Novinky a zajímavosti jednotlivých značek vám na našem webu představujeme formou článků, někdy i videí. Tak tomu je i u slovenského výrobce Kellys.

 

Naše soutěžní otázka zní:

Uveďte název alespoň jednoho kola slovenské značky KELLYS, které jsme vám představily formou videa na našem youtube kanále Dámy na kole?

 

Teď už stačí napsat odpověď na naši emailovou adresu damynakole@gmail.com

Do slosování se přijímají pouze odpovědi došlé v den, kterého se týká soutěžní otázka, tj. musí přijít do půlnoci soutěžního dne.

Výherce zveřejníme následující den na stránce se soutěžní otázkou také na Facebooku Dámy na kole.

Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková