21.12. DNK Adventní kalendář

Dárek pro nadšené bikerky….

SOUTĚŽ UKONČENA! A vítězem se stává Dagmar Dědičová 🙂 Té gratulujeme a všem děkujeme za odpovědi!

Značka Giro se sídlem v kalifornském městě Scotts Valley je světovým lídrem v oblasti vysoce kvalitních doplňků pro cyklistiku, v jejich sortimentu najdete přilby, rukavice, tretry a nechybí ani přilby a brýle na zimní sporty.

Produkty s logem GIRO jsou určeny jak pro rekreační využití, tak pro aktivní sportovce i špičkové profesionály. Letité zkušenosti výrobce se promítají do zpracování a vlastností, a to i u produktů určených pro hobby sportovce, zároveň se daří udržet velmi příznivou cenu.


V dnešním soutěžním dni máme do spoelčnosti PROGRESSCYCLE dárek pro ženy – bikerky, rukavice GIRO TESSA.

Jde o dlouhoprstý model, v designu Super Fit. Rukavice se skládají ze tří částí a každá z nich se tvarově dokonale přizpůsobí. Dlaň rukavice přilne k řídítkům, což přidává na jistotě při jejich držení. Svrchní část je prodyšná a dostatečně elastická, dlaň je z odolné syntetické kůže AX Suede. O pohodlí se postará 3 mm vysoká gelová výstelka. 

Rukavice TESSA mají zapínání na suchý zip, v spodní části dlaňového dílu je speciální poutko, které zajistí snazší nasazení rukavice.  Samozřejmě na palcové straně je použitý mikroplyš, k utírání potu.

Rukavice v černo-růžové kombinaci nabízí výrobce i v krátkoprsté verzi.

Historie značky GIRO se datuje k roku 1985, ta společnosti Progresscycle začala zhruba o dekádu později.

Naše soutěžní zní:

Jaké další tři značky (kromě GIRO) má společnost Progresscycle ve svém portfoliu?

Teď už stačí napsat odpověď na naši emailovou adresu damynakole@gmail.com

Do slosování se přijímají pouze odpovědi došlé v den, kterého se týká soutěžní otázka, tj. musí přijít do půlnoci soutěžního dne.

Výherce zveřejníme následující den na stránce se soutěžní otázkou a také na Facebooku Dámy na kole.

Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková