22.12. DNK Adventní kalendář

Další dámský kousek pro naši soutěž…

SOUTĚŽ UKONČENA! A vítězem se stává Lukáš Müller 🙂 Tomu gratulujeme a všem děkujeme za odpovědi!

Je nad slunce jasné, že i kvalitní funkční prádlo má nemalý vliv na to, jak moc si naše oblíbené aktivity užijeme. Švy, co škrtí, dřou, spodní tričko, které studí….kdepak, to už nechceme zažívat. Čím blíž tělu, tím větší rozmazlování….máte to taky tak? Pokud ano, právě vám můžeme rozšířit zásoby jedním perfektním kouskem. Dárek z Itálie…značky UYN.

Soutěžíme o dámské funkční boxerky UYN z řady MOTYON, které mají cyklistickou vložku. Předností tohoto produktu jsou přírodní vlákna Natex, která jsou vyrobena z ricinového oleje. Díky tomuto složení je prádlo o 25% lehčí, lépe prodyšné a až o 50% rychleji schne, než jakékoliv jiné prádlo vyrobené z nylonu.

Zároveň u každého produktu UYN se důkladně řeší prodyšnost, v místech intenzivního pocení je tkanina prodyšnější. Jistotou u boxerek UYN Motyon je, že vás nebudou škrtit či nějak omezovat v pohybu. A ještě jedna dobrá zpráva: prádlo je vyrobené v Itálii.

Spodní funkční prádlo řady EVOLUTYON jsme vám představily v článku a videu zkraje letošního roku. I tam najdete odpověď na náš zvídavý dotaz.

 

Naše soutěžní otázka zní: 

Jakou českou sportovkyni jsme zmínily v titulku video představení kolekce UYN EVOLUTYON?

Teď už stačí napsat odpověď na naši emailovou adresu damynakole@gmail.com

Do slosování se přijímají pouze odpovědi došlé v den, kterého se týká soutěžní otázka, tj. musí přijít do půlnoci soutěžního dne.

Výherce zveřejníme následující den na stránce se soutěžní otázkou a také na Facebooku Dámy na kole.

Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková